Petrol
113.19
2.85%
Euro
17.8272
-2.47%
Dolar
16.8844
-2.70%
Altın
992.35
-2.31%
Borsa
2554
0.43%
Bitcoin
364.463
1.47%
22ºC
İstanbul
Çok bulutlu 22 C

  Rusya'da yaşlı adam kadını tecavüzden kurtardı

  Rusya’da bir markette kasiyer kadına saldıran uyuşturucu bağımlısının karşısına, eline kürek alan yaşlı adam çıktı.
  • İHA
  • 20.07.2019 - 11:03
  Rusya'da yaşlı adam kadını tecavüzden kurtardı

  Rusya’nın Omsk şehrinde bir benzin istasyonunun market işletmesine giden 34 yaşındaki genç müşteri, alışveriş yapmak bahanesiyle 48 yaşındaki kasiyer kadına adını sorduktan sonra özel sorular sormaya başladı.

  KADINA SALDIRDI

  Kadın adını söyledikten sonra, müşteriyi terslemeye başladı. Ayakta durmakta güçlük çeken müşterinin arkasında alışveriş sırası bekleyen genç ise korkarak dükkandan uzaklaştı.

  Bir süre sonra müşteri kasiyerin arkasına yönelerek, 48 yaşındaki kasiyer kadına cinsel saldırıda bulunmak istedi. Kadın direnince geri çekilmek zorunda kalan saldırganın karşısına, kapıdan giren yaşlı bir adam çıktı.

  Rusya da yaşlı adam kadını tecavüzden kurtardı #1

  KÜREKLE KURTARDI

  Oldukça yaşlı olduğu gözlenen yaşlı adam, eline aldığı kürek ile saldırgana birkaç kez hamle yaparak saldırmak istedi. Fakat saldırgan müşteri, refleksleriyle kürek darbelerinden kurtuldu. Ardından küreğin sapından tutan saldırgan müşteri, yaşlı adamla boğuşmaya başladı. Bu sırada markete başka bir kişi geldi. Saldırgan bu kez, tam geri çekilirken marketten uzaklaştı.

  Rusya'da yaşlı adam kadını tecavüzden kurtardı VİDEO

  Yaşlı adamın, saldırıdan önce durumu fark ederek ambulans ve polisi aradığı, olay yerine gelen polislerin saldırganı yakaladığı öğrenildi. Saldırganın uyuşturucu bağımlısı olduğu, şahsın uyuşturucu tedavisine başlanacağı ardından cezaevine gönderileceği öğrenildi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir