Petrol
111.22
-0.23%
Euro
17.5
0.12%
Dolar
16.7562
0.01%
Altın
977.52
0.15%
Borsa
2444
0.00%
Bitcoin
324.578
0.02%
23ºC
İstanbul
Açık 23 C
  Trump: Hiç adil değil

  Trump: Hiç adil değil

  Protestolara ilişkin ilk kez açıklama yapan Donald Trump, Twitter hesabında, ülke genelindeki gösterilere ''Adil değil'' ifadesini kullandı.
  • AA
  • 11.11.2016 - 08:09

  ABD Başkanlığına seçilen Donald Trump karşıtı gösterilerin ikinci gününde de binlerce kişi ülke genelinde sokaklara çıktı.

  ''PROFESYONEL GÖSTERİCİLER PROTESTO EDİYOR''

  Protestolara ilişkin ilk kez açıklama yapan Donald Trump, "Açık ve başarılı bir başkanlık seçimi yapıldı. Şimdi medya tarafından kışkırtılan profesyonel göstericiler protesto ediyor." mesajını paylaştı.

  Trump: Hiç adil değil #1

  TRUMP'A GÖSTERİLER 2'NCİ GÜNÜNDE

  ABD Başkanlığına seçilen Donald Trump karşıtı gösterilerin ikinci gününde de binlerce kişi ülke genelinde sokaklara çıktı. ABD'nin doğu yakasında New York başta olmak üzere Washington, Baltimore ve Philadelphia'da, batı yakasında Los Angeles, San Francisco ve Oakland kentlerinde, Trump karşıtı gösteriler yapıldı.

  Trump: Hiç adil değil #2

  TEPKİLER BÜYÜYOR

  Polis ekipleri, "Benim başkanım değil." yazan pankartlar taşıyan göstericilerin toplandığı New York'taki Trump Tower ve Trump'ın Beyaz Saray'ın birkaç sokak yakınında açtığı otelin çevresinde güvenlik önlemlerini artırdı. Trump, üniversite kampüslerinde de protesto edildi. "Demokratların kalesi" sayılan California eyaletinde binlerce öğrenci, Trump'ı protesto etti.

  Göstericiler, Trump'ın göçmen karşıtı, ırkçı, cinsiyetçi söylemleri ve politikalarından duydukları endişeyi göstermek için eylemlerini sürdüreceklerini belirtiyor.

  Trump başkan seçildi karşıtları sokağa döküldü VİDEO

  Trump: Hiç adil değil #3

  Trump: Hiç adil değil #4

  Trump: Hiç adil değil #5


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir