Petrol
111.48
2.25%
Euro
17.4789
-0.28%
Dolar
16.7545
0.34%
Altın
974.66
0.49%
Borsa
2444
0.00%
Bitcoin
325.235
0.08%
23ºC
İstanbul
Açık 23 C

  Trump kendisini televizyonda görünce pürdikkat kesiliyor

  Trump’ın ekranda kendisini görünce herkesi susturup televizyonun sesini açtığı ortaya çıktı.
  • Haber Merkezi
  • 25.04.2017 - 10:20
  Trump kendisini televizyonda görünce pürdikkat kesiliyor

  Trump kendisini televizyonda görünce pürdikkat kesiliyor #1

  ABD’de yayımlanan Washington Post gazetesi, ABD Başkanı Donald Trump’ın kameraların arkasındaki hayatına ilişkin önemli bir detay paylaştı.

  Trump’ın danışmanları ve ailesi ile birlikteyken, televizyon ekranında kendi konuşmasını görünce etrafındaki insanları susturup birden televizyonun sesini açtığı ortaya çıktı.

  KENDİNİ İZLEMEKTEN ZEVK ALIYOR

  Washington Post’a konuşan kaynaklar, Trump için ‘utanç verici’ olarak nitelenen durumun çoğu kez tekrar ettiğini, Trump’ın herkesi susturup kendi konuşmalarını izlemekten zevk aldığını söyledi.

  Trump’ın seçim kampanyası döneminde Demokrat Parti’nin başkan adayı Hillary Clinton’un ekranda gördüğü zaman, yüksek sesle ‘Yalan söylüyor, yalan söylüyor’ dediği belirtildi.

  TELEVİZYON BAĞIMLISI MI?

  Daha önce ‘The Apprentice’ isimli bir televizyon şovunu sunan Trump’ın Beyaz Saray’daki toplantılar sırasında zaman zaman toplantıları yarıda keserek ekrandaki eğlenceli görüntüleri izlemeye başladığı aktarılıyor.

  Trump’ın bir toplantı sırasında Beyaz Saray Basın Sözcüsü Sean Spicer’la ilgili bir komedi şovu sırasında danışmanlarını uyararak onların da ekrandaki görüntüleri izlemelerini istediği belirtiliyor.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir