Euro
9.9807
0.01%
Dolar
8.405
0%
Altın
489.12
0.01%
Borsa
1.409
0.65%
Bitcoin
324.499
-1.38%
25ºC
İstanbul
Açık 25 C

  Trump'ın 'gizemli' korumasının yeni görüntüleri

  ABD'de Donald Trump'ın başkanlık yemini ettiği 20 Ocak Cuma günü çekilen ve halen tartışılan bir görüntünün sırrı çözülüyor.
  • 25.01.2017 - 21:14
  Trump'ın 'gizemli' korumasının yeni görüntüleri

  Trump'ın başkent Washington caddelerinde eşi Melania ve oğulları Barron ile birlikte yürüyerek halkı selamladığı sırada ABD Başkanı'nı koruyan gizli servis ajanlarından birinin görüntüsü çok tartışıldı.

  PROTEZ İDDİASI YANKI UYANDIRDI

  Sosyal medyada büyük tartışma yaratan videodaki korumanın kollarının protez olduğu ve gerçek elleriyle silah tuttuğu iddiası; o günden bu yana hem ABD kamuoyunda, hem de uluslararası basında geniş yankı uyandırdı.

  Trump ın gizemli korumasının yeni görüntüleri #1

  SOSYAL MEDYA İKİYE BÖLÜNDÜ

  Birçok sosyal medya kullanıcısı, ABD'li ajanın kollarının protez olduğunu savunurken; bazı izleyiciler ise videonun ilerleyen bölümünde korumanın sağ el baş parmağını hareket ettirdiğinin görüldüğüne dikkat çekti.

  Trump ın gizemli korumasının yeni görüntüleri #2

  YENİ GÖRÜNTÜ ORTAYA ÇIKTI

  Tartışılan olayın şimdi de yeni bir görüntüsü ortaya çıktı. Görüntülerde konvoydaki araçların arasından geçen korumanın, her iki elini de kullanarak paltosunun önünü iliklemeye çalıştığı görülüyor.

  Trump ın gizemli korumasının yeni görüntüleri #3

  Trump'ın 'gizemli' korumasının yeni görüntüleri VİDEO

  PROTEZ İDDİASI GERÇEK DIŞI

  ABD'deki çok sayıda haber sitesi de bu görüntüleri yayımlayarak, söz konusu korumanın kollarının protez olduğuna dair iddiaların gerçek dışı çıktığının ispatlandığını öne sürdü.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir