Euro
10.7467
0.69%
Dolar
9.2611
0.91%
Altın
526.09
-0.78%
Borsa
1.41
-0.16%
Bitcoin
571.863
4.93%
15ºC
İstanbul
Hafif yağmur 15 C
  Ukrayna'da Türk vatandaşa fuhuş dayağı

  Ukrayna'da Türk vatandaşa fuhuş dayağı

  Ukrayna'da Türk vatandaşı, kendini 'fuhuş karşıtı' olarak tanımlayan grubun saldırısına uğradı.
  • 29.11.2012 - 16:08

  Ukrayna da Türk vatandaşa fuhuş dayağı #1

  Ukrayna'ya yabancıların 'seks turizmi' amacıyla gelmesinin önüne geçmeyi misyon edinen ve kendilerine 'Defacto' adını veren bir grup gencin son kurbanı adı açıklanmayan bir Türk vatandaşı oldu.

  SEKS TURİZMİNE SON

  Yaşadığı daireye telefonla hayat kadını çağıran Türk vatandaşına tuzak kuran gençler, evine girerek tartakladıkları, yüzüne maske geçirip, ellerini bağladıkları şahsı daha sonra Kiev caddelerinde bornozla ve üzerine 'Seks turizmine son' yazılı döviz asarak zorla dolaştırdı.

  Yaptıklarını video'ya çeken eylemciler, daha sonra görüntüleri Youtube sitesinden paylaştı.

  "UKRAYNA SPERM LAĞIMI DEĞİLDİR"

  Görüntülerde 'Güneşli Türkiye'ye merhabalar' diye söze başlayan bir eylemci, seks turizmine karşı olduklarını anlatıyor.

  Video'nun başında ise şu ifadelere yer verildi: "Son yıllarda Ukrayna'da seks turizmi korkunç boyutlara ulaştı. Polisin acizliği, yasalara gereğinden fazla bağlılık ve çok büyük karlar seks turizmin rahatça gelişimine olanak tanıyor. Ukrayna'nın Avrupa'nın 'sperm lağımı' olmasının önüne geçmenin tek yolu müşterilere korku salmak."

  İNCELEME BAŞLATILACAK

  Segodnya gazetesine açıklamada bulunan güvenlik güçleri, saldırıya uğrayan Türk vatandaşının şikayette bulunmadığını, görüntülerle ilgili inceleme başlatılacağını açıkladı.

  Ukrayna'da Türk vatandaşa dayağın görüntüleri

  Ukrayna da Türk vatandaşa fuhuş dayağı #2

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir