Petrol
114.14
2.72%
Euro
17.5253
0.32%
Dolar
16.3169
-0.29%
Altın
967.84
-0.71%
Borsa
2451
0.00%
Bitcoin
484.709
-0.79%
26ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 26 C

  Yapay penisli adam ilk deneyimini yaşadı

  İngiltere’de yaşayan ve 6 yaşında geçirdiği bir trafik kazasından sonra yapay penis takılan Muhammed Abad, ilk kez ilişkiye girdi.
  • 22.03.2016 - 12:34
  Yapay penisli adam ilk deneyimini yaşadı

  Küçükken geçirdiği bir trafik kazası sonucu cinsel organı zarar gören ve biyonik penis takılan Mohammad Abad, ünlü seks işçisi Charlotte Rose ile birlikte olarak bekâretini bozdu. İskoçya'nın Edinburgh kentinde güvenlik görevlisi olarak çalışan Abad, ilk deneyimine ilişkin şunları söyledi: "Harikaydı, 18 yaşımdan beri bugünü bekliyordum. Şimdi omuzlarımdan büyük bir yük kalktı ve çok mutluyum."

  Yapay penisli adam ilk deneyimini yaşadı #1

  İLK DENEME BAŞARISIZ OLDU

  İngiliz The Mirror'ın haberine göre; Mo olarak bilinen Abad ile Rose, ilk kez Londra'nın merkezinde bir otelde buluştu ve cinsel ilişkiye girmeden önce birbirlerini tanımak için zaman geçirdiler. 'Büyük gün', Abad'ın biyonik penisinin bir tarafındaki pompa çalışmayınca sekteye uğradı. Ancak hiçbir şey Abad'ı durduramadı ve ertesi gün çift ilişkiye girdi.

  Yapay penisli adam ilk deneyimini yaşadı #2

  İLİŞKİDEN SONRA YAŞADIKLARINI ANLATTILAR

  Başta biyonik penisi çalışmayınca hayal kırıklığına uğradığını söyleyen Abad, "Ama zaten 20 yıl beklemiştim. Bir gün daha beni incitemezdi" dedi. "Charlotte onu ilk kez gördüğünde ses çıkarmadı, ben de biraz endişeliydim. Fakat 'harika' dedi ve bir kadının bunu söylediğini duymak inanılmazdı" diyen Abad, "Her şey bittikten sonra yüzümde kocaman bir gülümsemeyle yatıyordum" diye konuştu. O gece yaşananları anlatan 35 yaşındaki Rose ise, "Mo için baskı oluşturmamaya çalıştım. Çok eğlenceli, bol kahkaha ve kıkırdamalıydı. Oda çok sıcak olmuştu. Sonunda bir saat 45 dakika sürdü. Çok etkilendim." dedi.

  Yapay penisli adam ilk deneyimini yaşadı #3

  BİYONİK PENİS NASIL ÇALIŞIYOR

  Biyonik penis, Abad’ın sol kolundan alınan deri ve yağ dokusuna ek olarak, mide sıvısıyla şişen iki tüp ve bu sıvıyı tüplere aktaran bir pompadan oluşuyor. Testise yerleştirilen pompa elle çalıştırılan bir “aç/kapa” düğmesiyle harekete geçiyor. Sonrasında ereksiyon sonlandırılmak istendiğinde yine aynı düğmeye basılarak tüplerdeki sıvı boşaltılıyor. Biyonik penis, normal peniste olduğu gibi idrar boşaltma işlevini de görüyor.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir