Petrol
94.66
0.57%
Euro
18.2413
-0.72%
Dolar
17.9122
0.02%
Altın
1.022
-0.85%
Borsa
275
0.00%
Bitcoin
416.125
0.00%
29ºC
İstanbul
Çok bulutlu 29 C

  Yeni iPhone'lar satışta

  Dünyanın en büyük markalarından olan Apple yeni iPhone modellerini satışa sundu.
  • Haber Merkezi
  • 22.09.2017 - 16:36
  Yeni iPhone'lar satışta

  ABD merkezli teknoloji devi Apple merakla beklenen yeni akıllı telefonları modelleri iPhone 8, iPhone 8 Plus, 22 Eylül itibariyle bazı ülkelerde satışa çıkarıldı.

  Yeni iPhone'lar satışa çıktı-GALERİ

  Yeni iPhone lar satışta #1

  UZUN KUYRUKLAR OLUŞTU

  Yeni çıkan iPhone modeli yine her zamanki gibi büyük ilgiyle karşılandı. AB, Çin, Singapur, Avustralya ve Japonya'da çıkan model için uzun kuyruklar oluştu. Kuyruklta saatler ve hatta günler öncesinden gelip kamp kuranlar bile vardı.

  Yeni iPhone lar satışta #2

  Yeni iPhone lar satışta #3

  HEYECANLI BEKLEYİŞ

  Artık bir Apple geleneği haline gelen heyecanlı iPhone kuyrukları, AppleStore'un kapılarının açılmasıyla büyük bir mutluluğa döndü. Kapının önünde sıralanan Apple çalışanları içeri gelen müşterileri alkışlarla karşıladı. İçeride adeta bir şenil, parti havası vardı.

  Yeni iPhone lar satışta #4

  260 SAAT SIRA BEKLEDİ

  YouTube blogger'ı Mazen Kourouche, yeni iPhone 8'i satın alan ilk kişilerden biri olmak için tam 11 gü, 260 saat Sydney'deki Apple mağazası önünde kamp yaptı. Fakat Kourouche, mevcut iPhone 7 Plus'ını kullanmaya devam edeceğini, iPhone 8'i ise annesine vereceğini açıkladı.

  Yeni iPhone lar satışta #5

  iPhone'un 7 Plus modelini kullanmaya devam edeceğini söyleyen genç blogger, 3 Kasım'da satışa çıkması öngörülen iPhone X'te ‘gözü olduğunu' belirtti. Öte yandan Kourouche, "Annem bunu yaptığım için deli olduğumu düşünüyor" diye konuştu.

  Yeni iPhone lar satışta #6

  TOMAR TOMAR PARALAR SAÇILDI

  Vitrinlere gelen yeni iPhone 8'leri inceleyen müşteriler, beğendikleri model ve renkleri almak için bu sefer kasa önünde kuyruklar oluşturdu. Sırası gelen müşteri cebinden çıkarttığı tomar tomar parayı Apple görevlilerine uzatarak bu "kazançlı" aklışverişi büyük bir mutluluk ile sonlandırdı.

  Yeni iPhone lar satışta #7

  Yeni iPhone lar satışta #8

  Telefonuna kavuşan herkes bir zafer kazanmış edasıyla kameralara poz verirken ne kadar mutlu oldukları hepsinin yüzlerine yansıdı. Basın mensupları da bu görsel şöleni büyü bir ilgiyle takip etti.

  Yeni iPhone lar satışta #9


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir