Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
475.053
-1.93%
15ºC
İstanbul
Güneşli 15 C

  Zaharova'dan samimi açıklamalar

  Rus sözcü Zaharova, sosyal medyadan gelen davetlere zaman buldukça katılmaya çalıştığını söyledi.
  • Ajanslar
  • 21.03.2016 - 21:59
  Zaharova'dan samimi açıklamalar

  Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, Sputnik muhabiri Leonid Sviridov’un sorularını yanıtlayarak, günlük yaşamına dair bilinmeyenleri anlattı.

  ÇOCUKKEN NE HAYAL EDİYORDU

  Zaharova, çocukken ne olmayı hayal ettiği sorusuna şöyle yanıt verdi: “Çocukken önce oyuncakları sonra da hiç kimsenin hasta olmamasını hayal ederdim. Ne olmak istediğim hep değişiyordu, sabah doktor, öğlen astronot, akşam balerin olmak istiyordum."

  Zaharova dan samimi açıklamalar #1

  EV YAŞANTISI

  Evli ve beş yaşında bir kız çocuğu annesi olan Zaharova, ev yaşantısını da şu sözlerle anlattı: “Kızımı büyük anne ve babaları, bakıcısı ve okuldaki öğretmenleri ile büyütüyorum. Büyük bir ailemiz ve bir köpeğimiz var. Evimizde bir aşçı veya bir uşağım yok. Sıradan bir insan olarak herkes uyurken sabah erkenden kalkıp hızlıca kahvaltı yapıyorum. Her anne gibi sabah günlük ev işlerim oluyor, onları yaptıktan sonra işe gidiyorum.”

  Zaharova dan samimi açıklamalar #2

  DAVET EDENLERLE BULUŞUYOR

  Bu arada Zaharova, Moskova ve St. Petersburg’da tatile gittiğinde kendisiyle görüşmek istediğini söyleyen bir okuyucunun da teklifini geri çevirmeyip, vakti oldukça halktan insanlarla bir araya gelmeye çalıştığını söyledi. Zaharova “Bazen sosyal medyadan nerede olduğumu öğrenenler oluyor, mesela bir müzede çalışan biri çalıştığı yeri gezmemi söylüyor ya da bir etkinliğe çağırıyor. Fırsatım olduğunda gidiyorum” ifadelerini kullandı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir