taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.831
6.4942
1485.06
98113.88
278.547
48161.39

Dünyada pazar manşetleri

Dünya basınında ABD'nin başkanlığındaki Trump haberleri önce çıkarken, Fransa'da Cumhurbaşkanı Macron için istifa sesleri yükseliyor.

Haber Merkezi | 13.01.2019 - 13:43..
Whatsapp ile paylaş

ABD – THE NEW YORK TIMES

ABD'nin en köklü medya kuruluşlarından New York Times'ta ABD Başkanı Trump'ın Meksika sınırı için iki partili bir anlaşmazlığa düşüldüğünü ve Trump'ın yılların kurallarını altüst ettiğini belirtti.

Dünyada pazar manşetleri

LE MONDE

Paris'te yaşanan olaylar dokuzuncu haftaya girdi. Olayların bir türlü sonlanmaması ise başka tartışmaları alevlendirdi. Le Monde'nin attığı manşette ise Macron'un istifası tartışıldı.

Dünyada pazar manşetleri

24 ORE

Gazetenin manşetinde yine ABD'nin Meksika Duvarı kararı vardı. Hatta Federal Hükümetin en uzun süreyle kapatıldığı ifade edildi.

Dünyada pazar manşetleri

SUNDAY EXPRESS

İngiliz medyası bu hafta Brexit'e odaklandı. İngiltere Başbakanı May'in açıklamalarına ilk sırada yer verildi. May, "Ya benim yanımda olun, ya da felaketle yüzleşin." açıklaması manşetin ana teması olarak yer aldı.

Dünyada pazar manşetleri

IRAN DAILY

ABD'nin öncülüğünde Polonya'da düzenlenmesi planlanan anti- İran zirvesine İran'ın cevabı gecikmedi. İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, Varşova'daki zirveyi 'korkunç bir sirk' olarak değerlendirdi.

Dünyada pazar manşetleri

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir