Euro
11.3394
1.31%
Dolar
9.7488
1.52%
Altın
564.12
1.91%
Borsa
1.484
0.24%
Bitcoin
609.083
3.50%
15ºC
İstanbul
Çok bulutlu 15 C

  Başbakan Erdoğan'ın öğretmeni öğrencisini anlattı

  Başbakan'ın Sanat Tarihi öğretmeni öğrnecisini anlattı. Acar, Erdoğan'ın dünya lideri olduğunu söyledi.
  • 23.11.2012 - 10:49
  Başbakan Erdoğan'ın öğretmeni öğrencisini anlattı

  Başbakan Erdoğan ın öğretmeni öğrencisini anlattı #1

  AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları'nın Öğretmenler Günü için düzenlediği organizasyona katılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın öğretmeni Semra Acar, Erdoğan'ın öğrencilik yıllarını anlatırken ilginç sözler söyledi. Acar, Erdoğan'ın öğrenciyken de çok başarılı olduğunu, kendisiyle her zaman gurur duyduğunu söyledi.

  SANAT TARİHİ ÖĞRETMENİ SEMRA ACAR ANLATTI

  AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları üyeleri, Sütlüce'deki AK Parti İl Başkanlığı binasında, 'Başbakanımızın Öğretmenini Ağırlıyoruz' teması ile Başbakan'ın öğretmeni Semra Acar'la bir araya geldi. Yönetim kurulu üyelerinin ilkokul öğretmenlerinin de davet edildiği organizasyonda, AK Partili kadınlar yıllardır görmediği öğretmenleriyle sohbet etti. Başbakan Erdoğan'ın Drama İmam Hatip Lisesi'ndeyken 3 sene Sanat Tarihi Dersi'ne giren öğretmeni Semra Acar, Başbakan'ı 3 aşamada anlattı:

  "YETİMLERİN MAĞDURLARIN YANINDAYDI"

  "Öğrencim olarak Tayyip Erdoğan; okulda son derece başarılı bir öğrenciydi. Diğer öğrencilerin 'çok zor' dediği sanat tarihi dersinin bölüm başkanıydı kendileri. Recep Tayyip Erdoğan; hepimizin yakından tanıdığı, gecekonduda yaşayan vatandaşların dertleriyle ilgilenen, yoksul, yetim ve dul tüm mağdurların yanında olan, sadece Türkiye değil tüm dünyada mazlumların yanında olan bir kişi.

  "ONU OBAMA DAHİ KISKANIYORDUR"

  Başbakan olarak ise Erdoğan, bir dünya lideri. Gerek sağlık olsun gerekse milli eğitim olsun her alanda önemli adımlar attı. Bugün öğrencilerin sıralarında kitap bulmaları çok güzel bir şey. Ekonomide ise bütün dünyaya model ve örnek olacak seviyede. Başbakan beni Rize'deki evinde misafir ettiğinde ona dedim ki,'Sizi Obama dahi kıskanıyordur.' dedim." şeklinde konuştu.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir