Euro
9.981
0.58%
Dolar
8.4024
0.65%
Altın
488.97
0.46%
Borsa
1.409
0.65%
Bitcoin
321.060
-1.55%
27ºC
İstanbul
Açık 27 C

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan öğretmen ataması müjdesi

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ağustos'ta 47 bin öğretmen ataması olacağı müjdesini verdi.
  • Haber Merkezi
  • 15.05.2015 - 16:41
  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan öğretmen ataması müjdesi

  Cumhurbaşkanı Erdoğan dan öğretmen ataması müjdesi #1

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kırıkkale'de halka hitap etti. Burada gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan Erdoğan, öğretmen atamalarıyla ilgili de müjde verdi:

  AĞUSTOS'TA 47 BİN ATAMA

  Ağustos ayında 47 bin öğretmen adayının atanacağını söyleyen Erdoğan, "47 bin öğretmenin ataması Ağustos ayında yapılacak" dedi.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan öğretmen ataması müjdesi İZLE

  Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;

  BEN MİLLETİN TARAFINDAYIM

  "Kırıkkale'de bugün burada 274 trilyon olan 71 ayrı eserin resmen açılışını yapıyoruz. Benim bir tarafım var, ben milletin tarafıyım.
  Benim kardeşlerim sandıkta gereğini yapacak.

  BENİ BU MEYDANLARDAN ALAMAZSINIZ

  Kırıkkale benim 9 aylık Cumhurbaşkanlığı dönemimde ziyaret ettiğim 25. şehir. Benim vatandaşlarımla bir araya gelmemden rahatsız oluyorlar. Cumhur'la Başkan'ın buluşmasından niye rahatsız oluyorsunuz? Bunlar Cumhurbaşkanlığı makamını hala milletin değil vesayetin temsilcisi olarak görüyorlar. Yüksek Seçim Kurulu'na durmadan gidiyorlar, bu Cumhurbaşkanını meydanlara çıkarmayın diyorlar.

  BİZ DİK DURACAĞIZ

  CHP'si gidiyor, MHP'si gidiyor, HDP'si gidiyor. Durmadan gidiyorlar. Nereye giderseniz gidin, bu meydanlardan beni alamazsınız, susturamazsınız. Anayasa Cumuhrbaşkanının çalışmasını belirlemiş ve bu konuda halkıyla beraber olmak onun en önemli görevidir. Hiç endişeniz olmasın, biz dik duracağız ama dikleşmeyeceğiz. Ama eğilmek asla, biz sadece Allah'ın huzurunda eğiliriz."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir