Euro
10.3811
0.7%
Dolar
8.8625
1.15%
Altın
497.42
1.33%
Borsa
1.377
-1.75%
Bitcoin
368.665
-3.63%
19ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 19 C

  Türk Telekom Okulları'ndan üniversiteye

  Türk Telekom'un Türkiye'ye Değer kurumsal sosyal sorumluluk projesi kapsamında yer alan 1000 öğrenci üniversiteli oldu.
  • 04.10.2012 - 08:50
  Türk Telekom Okulları'ndan üniversiteye

  Türk Telekom Okulları ndan üniversiteye #1

  Tüm Türkiye'de 76 eğitim binasında hizmet veren Türk Telekom Okulları bünyesinde bulunan, sosyalbilimler, güzel sanatlar, fen, anadolu, anadolu öğretmen, teknik ve endüstri meslek lisesi gibi çeşitli dallarda eğitim veren okullardan mezun olan öğrenciler geleceğin doktor, mühendis, avukat ve öğretmenleri olacak.

  Türk Telekom'un Türkiye'ye Değer kurumsal sosyal sorumluluk projesi kapsamında yer alan Türk Telekom Okulları'ndan yaklaşık 1000 öğrenci Lisans Yerleştirme Sınavı'nda (LYS) başarı göstererek üniversiteli oldu. Türk Telekom Okullarından mezun olan başarılı gençler geleceğin mühendis, doktor, öğretmen ve hukukçuları olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanındaki üniversitelerde eğitim görmeye hak kazandı.

  30 BİNE AŞKIN ÖĞRENCİ

  Tüm Türkiye'de yaygın bir şekilde hizmet veren Türk Telekom Okulları bünyesinde, sosyal bilimler, güzel sanatlar, fen, anadolu, anadolu öğretmen, teknik ve endüstri meslek lisesi gibi çeşitli dallarda eğitim veren okullar bulunuyor.

  Türk Telekom'un, geleceğe yatırım anlayışı ile hayata geçirdiği Türk Telekom Okulları projesi kapsamında Türkiye'nin dört bir yanında 76 eğitim tesisi inşa edildi. Milli Eğitim Bakanlığı ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile hayata geçirilen proje Türkiye'de bugüne kadar eğitim alanında gerçekleştirilen büyük sosyal sorumluluk projelerinden biri. Türk Telekom Okulları projesiyle, 30 bini aşkın öğrenci modern tesislerde eğitim görme olanağına sahip oluyor.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir