Petrol
83.24
-0.56%
Euro
19.2601
0.01%
Dolar
18.6313
0.03%
Altın
1.042
0.06%
Borsa
4923
0.00%
Bitcoin
308.476
-2.30%
11ºC
İstanbul
Bulutlu 11 C

  Brand Week İstanbul'da en iyi markalar belirlendi

  İstanbul’u, sahip olduğu potansiyelle bir yaratıcılık üssü olarak konumlandırmak isteyen Brand Week İstanbul, 4-8 Kasım tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek.
  • 05.11.2014 - 16:14
  Brand Week İstanbul'da en iyi markalar belirlendi

  brandweek.jpg

  Türkiye’nin en büyük marka ve pazarlama iletişimi organizasyonu Brand Week Istanbul, “Marka İkonları Yürüyüşü” ile başladı. 4-8 Kasım 2014 tarihleri arasında devam edecek olan etkinlik Kanyon'da yapılan buluşma ile başladı. Coca-Cola‘nın Kutup Ayısı, Arçelik‘in Çelik’i, Algida‘dan Max ve Leena, Opet‘in Opedo’ları, Cheetos‘un Chester’ı, TTNET‘in Tekno Tekir’i, Domestos mikrobu, Michelin‘in Türkiye’de Lastik Adam ismiyle andığımız Bibendum’u, Aras Kargo‘nun Araslar’ı, Adel‘in Harikalar Diyarı’nın sevimli kahramanları, Banvit‘in ikonu Lezzetçibaşı, mizah markaları arasına yeni katılan Süper Penguen ve daha nice ikon İstanbullularla bir araya geldi.

  brandweek.jpg

  BRAND WEEK İSTANBUL PROGRAMI

  3 Kasım opening Day, 4 Kasım Lovemark Day, 5 Kasım Brand Academy Day, 6 Kasım Marketing & Creativity Day, 7 kasım Digital & Mobile Day, 8 Kasım Closing Day olarak belirlenen programda dünyaca ünlü isimlerle, marka, reklam, pazarlama konferansları, kitap imzaları, özel workshop’lar, sergiler ve gösterimler yer alıyor.

  KATILIMCILAR

  Brand Week İstanbul'a; ABD’nin ‘milli ev kadını’, hatta Kim Kardashian’ın kendi ismini markalaştırmak konusunda ilham aldığı kişi Martha Stewart, PepsiCo Küresel Pazarlama Başkanı Frank Cooper, Eataly Kurucusu Oscar Farinetti, Samsung Kurumsal Pazarlama Direktörü Can Emici, Unilever Global Başkan Yardımcısı Sandrine Conseiller, Çaykur Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı İmdat Sütlüoğlu, İnsan Hakları Savunucusu Şafak Pavey ve alanında uzman birçok kişi katılım sağlıyor.

  brandweek.jpg

  ARÇELİK 3 DALDA ÖDÜL ALDI

  Etkinlik kapsamında Arçelik, Türkiye'nin en çok sevilen (lovemark) 19 markası ödülünü aldı. Lovemarks adıyla tanıtılan, MediaCat ve Ipsos’un işbirliğiyle belirlenen markalar 20 ayrı kategoride ödül aldı. 3 dalda ödül alan Arçelik, en fazla ödül alan marka olurken ödülünü günün konuşmacıları arasında yer alan Martha Stewart verdi.

  İŞTE TÜRKİYE'NİN LOVEMARK ÜRÜNLERİ:

  Kategori Bağımsız (Genel): Arçelik

  Cep Telefonu: Samsung

  Bilgisayar: Casper

  Beyaz Eşya: Arçelik

  Ev Elektroniği: Arçelik

  Gazlı İçecek: Coca-Cola

  Süpermarket: Migros

  Banka: İş Bankası

  Kredi Kartı: Bonus Card

  Otomotiv: Volkswagen

  Giyim: LC Waikiki

  Akaryakıt: Opet

  Şampuan: Elidor

  Deterjan: Ariel

  Ev Temizlik: Domestos ve Cif

  Hijyenik Ped: Orkid

  Kozmetik-Makyaj: Avon Diş Macunu: İpana

  Çay: Çaykur

  Çikolata: Ülker


  Görüş Bildir