Euro
10.074
-0.62%
Dolar
8.4592
-1.04%
Altın
497.46
0.14%
Borsa
1.392
2.27%
Bitcoin
337.706
-0.97%
32ºC
İstanbul
Güneşli 32 C

  Çalışma Bakanı'ndan taşeron açıklaması

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sarıeroğlu, taşeron konusunda çalışma içinde olduklarını açıkladı.
  • DHA
  • 17.09.2017 - 18:58
  Çalışma Bakanı'ndan taşeron açıklaması

  Çalışma Bakanı ndan taşeron açıklaması #1

  Ankara'da Eskişehir'e gelen Bakan Jülide Sarıeroğlu, ilk olarak Vali Özdemir Çakacak'ı makamında ziyaret etti. Bir süre Vali Özdemir Çakacak ile sohbet eden Sarıeroğlu daha sonra Porsuk Spor Salonu'nda düzenlenen Ak Parti Eskişehir Odunpazarı İlçe Kongeresi'ne katıldı. Bakan Sarıeroğlu ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan ve eski bakan Nabi Avcı salona girerken kalabalık tarafından coşkuyla karşılandı.

  TRİBÜNDEKİ KADINLAR 'TAŞERONA KADRO' DİYE BAĞIRDI

  Bakan Jülide Sarıeroğlu konuşma yaptığı sırada tribünlerde bulunan ve çoğunuluğu kadın olan bir grup "Taşerona kadro" diye bağırdı. Bakan Sarıeroğlu bunun üzerine bu konuda çalışma yapıldığını söyleyerek şöyle dedi:
  "Beklenti içinde birçok kesim var taşeronda çalışan arkadaşlarımız bunlardan en önemlisi. AK Parti olarak bugüne kadar ne söz verdiysek yerine getirdik. İnşallah taşerondaki kardeşlerimizin kamudaki istihdamları ile ilgili beklentilerini karşılayabilmek için yaklaşık bir aydır Maliye Bakanımızla çok ciddi bir çalışma içerisindeyiz. Bu çalışmamızı kısa süre içerisinde tamamlayıp kardeşlerimizle paylaşacağız. İnşallah sıkıntılarına, beklentilerine, taleplerine, ihtiyaçlarına yeni yasama döneminde, yeni yıla girmeden cevap vermiş olacağız, bunun da müjdesini vereyim."

  Çalışma Bakanı ndan taşeron açıklaması #2

  Çalışma Bakanı ndan taşeron açıklaması #3

  Çalışma Bakanı ndan taşeron açıklaması #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir