Noel Baba'lı kostümler zamlandı
DHA

Koronavirüs salgını nedeni ile alınan önlemlerle bu yıl yılbaşını evlerinde geçirmeye hazırlanan ailelerin süs eşyalarına ilgisi arttı.

Evlerinde yeni yıla “merhaba” demeye hazırlananlar, hediyelik eşya mağazalarında Noel Baba ürünlerine yoğun ilgi gösteriyor.

KOSTÜMLER ÇOCUKLAR İÇİN 80, YETİŞKİNLER İÇİN 350 LİRA

En fazla ilgiyi ise Noel Baba şapkası ile Noel Baba sakalı görüyor. Şapkası 15, sakalı 40 liradan tezgahlardaki yerini alan Noel Baba'nın kostümleri ise çocuklar için 80, yetişkinler için 350 liradan satışa sunuluyor.

NOEL BABA'YI CANLANDIRMANIN MALİYETİ ARTTI

Antalya'da doğup, öldüğüne inanılan ve mezarı Demre'de bulunan “Noel Baba” St. Nikholaos'ı yaşatmak için giyilen kostümler, geçen yıl çocuklar için 45, yetişkinler için 250 liradan satışa sunulmuştu. Şapka 8, yapay sakal da 20 liradan satılmıştı.

Yılbaşı süsleri zamlandı

“NOEL BABA SAKALI EN ÇOK SATILAN”

Yeni yıl süslemesi satan Uğur Öztürk, "Fiyatlarda geçen yıla göre artış oldu. Bu sene koronavirüs nedeniyle mecburen evde kutlama yapılıyor. En çok satılan Noel Baba şapkası geçen yıl 7-8 liraydı. Bu sene ise 15 lira oldu. Çocuklar için Noel Baba kostümleri geçen sene 45 liraydı, bu sene 80 lira. Büyükler için kostüm fiyatı da arttı. Geçen yıl kostüm 250 liraydı, bu yıl 350 lira oldu.

Yılbaşı maskesi satışları arttı

NOEL BABA SAKALI 40 LİRA OLDU

Noel Baba sakalı en çok satılan ürünlerden. Geçen yıl fiyatı 20 liraydı, bu yıl ise 40 liradan satılıyor." dedi.

Yılbaşı maskesi satışları arttı

Yılbaşı maskesi satışları arttı

Yılbaşı süsleri zamlandı