Sigortam.net indirim kampanyasını uzattı

Sigortam.net indirim kampanyasını uzattı

Sigortam.net ve TTNET'in 2 Nisan'da başlattığı, Sigortam.net'ten tüm TTNET'lilere özel kasko ve özel sağlık sigortalarında yüzde 20'ye varan indirim kampanyası uzatıldı. Son tarih 30 Eylül.

Türkiye'nin ilk ve en büyük online sigorta brokerı Sigortam.net ile Türkiye'nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET 'in güçlerini birleştirmesiyle 2 Nisan'da başlayan kampanya, 30 Eylül tarihine kadar uzatıldı. Artık TTNET bireysel müşterileri Sigortam.net'teki belli şirketlerden alacakları kasko ve özel sağlık sigortalarında %5 ile %20 arasında değişen oranlarda indirimden daha uzun süre faydalanabilecekler. Kampanyadan TTNET Platin müşterileri ekstra %5 indirim kazanacak. 30 Eylül 2012 tarihine kadar devam edecek kampanya ile sigortasız TTNET'li kalmayacak.

İNDİRİMDEN KİMLER, NASIL YARARLANABİLİYOR?

% 20'ye varan indirimden tüm TTNET bireysel müşterileri faydalanabilir. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin tek yapması gereken Sigortam.net sitesini ziyaret ederek TTNET indirim şifresi ile kasko ya da özel sağlık sigortası branşlarında teklif almak.

TTNET indirim şifresi almak ise çok kolay. SNET yazıp ardından bir boşluk bırakıp TC kimlik numarasını 6606'ya gönderen TTNET'liler indirim şifresini anında alabiliyorlar.

Kampanyadan faydalanmak ya da detaylı bilgi almak isteyen TTNET'liler, Sigortam.net'in 7/24 müşteri hizmetlerinde 444 24 00 Sigorta Destek Hattı'nı arayabilirler.

Sigortam.net hakkında:

Sigortam.net, pek çok başarılı internet projesini bünyesinde barındıran İlab Holding çatısı altında, 11 yıldır karşılaştırmalı online sigorta alım hizmetleri vermektedir. Sigorta karşılaştırma alanında Türkiye'de online hizmet veren ilk ve en büyük şirket olan Sigortam.net, sigorta yaptırmak isteyenler ile sigorta şirketlerini şeffaf bir platformda biraraya getirerek hem sigortacılık hem de internet sektöründe pazarın büyümesine önemli oranda katkı sağlamaktadır.