Euro
9.0739
0.18%
Dolar
7.4704
0.08%
Altın
444.31
0.59%
Borsa
1.565
0%
Bitcoin
266.929
-2.22%
-4ºC
İstanbul
Açık -4 C

  Yılbaşı süslemeleri ve maskelerine ilgi arttı

  Yılbaşını kısıtlamalar nedeni ile evlerinde geçirmeye hazırlanan bazı vatandaşlar, yılbaşı süslemelerine yöneldi.
  • AA
  • 21.12.2020 - 09:17
  Yılbaşı süslemeleri ve maskelerine ilgi arttı

  Kısıtlamalar nedeni ile bu yıl yılbaşı evlerde ve ziyaretsiz geçirilecek. Bu seçeneği daha eğlenceli hale getirmek isteyenler yılbaşı maskelerine yöneldi. Maskeli fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmak isteyenlerin ilgisi, yılbaşı süsleri satan mağazaları memnun etti.

  Koronavirüs ile mücadele kapsamında yılbaşı gecesini de kapsayan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması öncesinde vatandaşlar, yılbaşı süslerine yöneldi.

  "MASKELERE İLGİ YOĞUN"

  Parti malzemeleri satan işletme sahibi Dilara Ergünay ise satışa sunduğu 3 katlı yılbaşı konseptli maskelere taleplerin yoğun olduğunu söyledi.

  İçişleri Bakanlığı genelgesiyle 31 Aralık saat 21.00'de başlayacak olan ve 4 Ocak 2021 tarihinde saat 05.00'te sona erecek sokağa çıkma kısıtlamasından dolayı, vatandaşlar yılbaşını evlerinde geçirecek.

  YILBAŞI SÜSLEMELERİ SATIŞLARINDA CİDDİ ARTIŞ

  10 yıldır parti malzemeleri satışı yapan Dilara Ergünay, yılbaşı gününü evinde geçireceğinden dolayı çam ağaçları, uçan balon ve yılbaşı süslemeleri satışlarında ciddi artış olduğunu söyledi.

  Yılbaşı süslemeleri ve maskelerine ilgi arttı #1

  "YILBAŞINDAKİ EN ANLAMLI HEDİYE"

  Ergünay, "Yılbaşı konseptlerimiz arasında olan maskelerimize talep çok yüksek. İnternetten görüp şehir dışına da gönderdiğimiz maskeler var. Yılbaşında hediye edilebilecek en anlamlı ve en güzel hediye bence bu." dedi.

  Yılbaşı süslemeleri ve maskelerine ilgi arttı #2

  “3 KATLI MASKE”

  Koronavirüs önlemleri kapsamında getirilen sokağa çıkma kısıtlamasından dolayı yeni yılı evinde geçireceğini söyleyen Ayça Dikmen, "Bu maske yılbaşı konseptli olmasının yanı sıra 3 katlı bir maske. Renkleri filan da çok güzel. Yılbaşı konseptine çok uyumlu olduğu için daha öncesinde aldığım yılbaşı ağacının önüne geçip bu maskeyle fotoğraf çekilmeyi düşünüyorum." diye konuştu.

  Yılbaşı süslemeleri ve maskelerine ilgi arttı #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir