Euro
15.1067
-2.7%
Dolar
13.295
-2.75%
Altın
763.38
-1.97%
Borsa
1.857
2.64%
Bitcoin
780.000
4.14%
10ºC
İstanbul
Çok bulutlu 10 C

  Çamlıca'da MESA projesinde yaşam başlıyor

  İstanbul’un en prestijli projelerinden Çamlıca’da MESA konutlarında seçkin ve ayrıcalıklı yaşamlar, vaat edilen tarihten önce başlıyor.
  • 15.05.2015 - 15:25
  Çamlıca'da MESA projesinde yaşam başlıyor

  nesa

  Konutun güvenilir markası MESA’nın Çamlıca’da hayata geçirdiği Çamlıca'da MESA projesi vaat edilen tarihten önce satışa çıkarıldı. Projenin tanıtımı MESA Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, MESA Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Can Aynagöz ile MESA Genel Müdür Yardımcısı Aslı Tokatlı’nın evsahipliğinde düzenlenen lansmanla gerçekleştirildi.

  'DÖNEMİNİN EN ELİT PROJESİ'

  MESA’nın 46 yıldır ‘kalite’ ve ‘güven’ ile anılan ayrıcalıklı bir yaşam markası olduğunu vurgulayan MESA Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, "Çamlıca’da MESA, her açıdan sunduğu seçkin yaşam olanakları ile altına imza atmaktan gurur ve memnuniyet duyduğumuz elit bir proje oldu” açıklamasında bulundu.

  Çamlıca da MESA projesinde yaşam başlıyor #2

  GELENEKSEL TÜRK EVİNİN İZLERİNİ TAŞIYOR

  Geleneksel Türk evlerinin çağdaş formlarla yorumlanmasıyla tasarlanan Çamlıca’da MESA’nın, her metrekaresi, her santimetrekaresi büyük bir titizlikle ele alındı; kalite, konfor ve teknoloji ile donatıldı.

  KONUTLAR ÜÇ AY ERKEN TESLİM EDİLİYOR

  Projeye başlarken Çamlıca’da MESA’da konutların, Ağustos 2015’te teslim edileceğini belirttiklerini de hatırlatan Erhan Boysanoğlu, “Yapım aşamasında kaliteden taviz vermeksizin yakaladığımız üretim ritmi ile proje planlanandan da önce tamamlanma aşamasına geldi” diyerek, konut sahiplerine “Çamlıca’da MESA’da konutları, vaat ettiğimiz tarihten önce teslim edeceğiz” müjdesini verdi.

  Çamlıca da MESA projesinde yaşam başlıyor #3

  HER SEÇENEĞE UYGUN 115 KONUT

  Yaşam alanlarını fonda panoramik İstanbul manzarasıyla sunan Çamlıca’da MESA, eşsiz bir konuma sahip toplam 42.500 m² büyüklüğündeki arazi üzerinde kurulmuş 113 konuttan oluşuyor. Bu seçkin konutlar arasında 5 adet 4 katlı, 950 m² kapalı alana sahip, havuzlu çok özel villalar bulunuyor. Yatay projenin genel dokusunu oluşturan 5’i iki katlı, 15’i ise 3 katlı toplam 20 blokta ise; 40 adet bahçe kullanımlı, 40 adet dubleks ve 28 adet de ara kat daire yer alıyor.

  Yaklaşık 240 m² ile 340 m² arasında değişen büyüklükleri ile geniş ve konforlu alanlar sunan daire ve dublekslerde ise 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekleri ile ideal yaşama dair tüm ihtiyaçlar karşılanıyor.

  Çamlıca da MESA projesinde yaşam başlıyor #4

  33 BİN METREKARELİK ALANDA TRAFİK YER ALTINDA

  Çamlıca’da MESA projesinde arazinin %80’ini oluşturan toplam 33.000 m²’lik bir alan ise sosyal tesis ve yeşil alana ayrıldı. Teknoloji, kalite ve güvenliğin en üst seviyede tutulduğu projede, araç trafiğinin yer altına alınması; Çamlıca’da MESA sakinlerinin, zengin bitki örtülü peyzajının yanı sıra çocuk oyun alanı ve dinlenme alanlarından oluşan yeşil alanın tamamını aktif olarak kullanabilmelerine olanak sağlıyor.

  1.100 m² kapalı alana sahip sosyal tesiste, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna ve çok amaçlı oyun odası gibi birçok unsur, Çamlıca’da MESA sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandı.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir