Euro
15.4792
-0.45%
Dolar
13.6339
-0.39%
Altın
785.1
0.03%
Borsa
2.005
0%
Bitcoin
698.557
-1.15%
9ºC
İstanbul
Çok bulutlu 9 C

  Sevilla Kekliktepe Villaları satışa çıktı

  Sevkon Gayrimenkul, İzmir Urla'da hayata geçirdiği Sevilla Kekliktepe projesi ile lüks ve doğal yaşam anlayışına yeni bir boyut getiriyor.
  • 16.02.2016 - 15:51
  Sevilla Kekliktepe Villaları satışa çıktı

  Sevilla Kekliktepe Villaları satışa çıktı #1

  11 farklı tipteki 32 villadan oluşan Sevilla Kekliktepe projesi satışa çıktı. Sevkon Gayrimenkul'ün, İzmir Urla'da hayata geçirdiği muhteşem doğa ve deniz manzaralı Sevilla Kekliktepe projesi sürdürülebilir lüks anlayışını farklı bir mimari ile yorumlanıyor. 81 bin 500 metrekare alan üzerinde kurulu projenin mimarisi  Dsgnart Mimarlık ve A.Han Peyzaj Mimarlık Ofisi tarafından doğayla en uyumlu malzemeler kullanılarak tasarlandı. Karbon ayak izinin en aza indirgenmesine büyük özen gösterilen projede, suyu ve doğayı doğru kullanan, sürdürülebilir bir yaşam amaçlanıyor.

  Sevilla Kekliktepe Villaları satışa çıktı #2

  GÜVENLİ VE KALİTELİ BİR YAŞAM SUNUYOR

  Kuzeyinde deniz manzarası, doğusunda çam ormanı, güney ve batısında eşsiz doğa manzarası bulunan villalar, konumları itibariyle komşuluk duygularının tekrar oluşacağı güvenli ve kaliteli bir yaşam sunuyor. Projede yürüyüş, bisiklet, egzersiz, tenis, basketbol, fitness, sosyal kulüp, çocuk oyun alanları, cep park, restaurant, kişiye özel yüzme havuzları, organik tarım ve özel peyzaj alanlarının yanı sıra açıkhava sineması da bulunuyor.

  Sevilla Kekliktepe Villaları satışa çıktı #3

  TESLİMLER 2016 YILI SONUNDA BAŞLAYACAK

  Sevkon Gayrimenkul İcra Kurulu Başkanı Nuri Sevil, "Sevkon Gayrimenkul olarak amacımız eşsiz kalitesiyle ön plana çıkan, doğanın içinde şehir gürültüsünden ve kirliliğinden uzak, estetik, sağlık, teknoloji ve konforun üst düzeyde olduğu bir yaşam projesi ortaya koymak. Sevilla projelerimizin ilk adımı olan Kekliktepe ve onu takip edecek diğer projelerimizde doğa dostu ve sürdürülebilir yaşam alanları yaratmak vizyonumuzun önemli bir parçasını teşkil ediyor” dedi. Sevil ayrıca Sevilla Kekliktepe Villaları’nın devamı niteliğinde olan Bodrum Mazı ve Ayvalık Cunda projelerinin 2018’de hayata geçeceğini belirtti. Villaların teslimine 2016 yıl sonunda başlanacağını belirten Sevil, 2017 yılının Haziran-Aralık aralığında da projeyi tamamlayacaklarını söyledi.

  Sevilla Kekliktepe Villaları satışa çıktı #4

  HEM DOĞAYA HEM DE ŞEHRE YAKIN

  Son dönemde Ege’nin yükselen değerleri arasına giren Urla, doğal dokusu, temiz havası ve şehir gürültüsünden uzak olmasına rağmen şehre bir o kadar yakın olmasıyla büyük avantaj sağlıyor. Sevilla Kekliktepe Villaları, şehir merkezine 38 km, en gözde tatil beldesi Çeşme'ye 42 km ve havaalanına sadece 55 km mesafede bulunuyor.Sevilla Kekliktepe Villaları satışa çıktı #5

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir