Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

2016'da evlenen ünlü isimler

Her hafta bir ünlü evleniyor. 2016'da dünyaevine giren ünlüleri sizin için derledik...

1/27

İsmail Hacıoğlu - Duygu Kaya Kumarki İsmail Hacıoğlu, kendisi gibi oyuncu olan Vildan Atasever ile evliliğini bitirdikten bir yıl sonra dansçı Duygu Kaya Kumarki ile Şubat ayında dünyaevine girdi.

2/27

Burcu Kara - Fırat Parlak Şubat ayında oyuncu Burcu Kara, ünlü yönetmen Fırat Parlak ile Belçika'daki bir şatoda evlendi.

3/27

Helin Avşar - Serhan Bora Helin Avşar, iş adamı Serhan Bora ile Şubat ayı içerisinde aile arasında yapılan nikah töreniyle hayatını birleştirdi.

4/27

Kıvanç Tatlıtuğ - Başak Dizer Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, Şubat ayında Paris'teki Türk Büyükelçiliğinde düzenlenen nikah töreniyle evlendi.

5/27

Ayşe Kökçü - Gökhan Mete Bir süredir beraber olan iki oyuncu Mart ayı sonunda Gökhan Mete'nin evinde yapılan nikah töreniyle evlendi.

6/27

Mahsun Kırmızıgül - Ece Binay Mahsun Kırmızıgül, avukat sevgilisi Ece Binay ile yurt dışında nikah masasına oturdu.

7/27

Tarkan - Pınar Dilek Yılın sürpriz düğünü ünlü sanatçı Tarkan'dan geldi. Tarkan, sonradan hayranı olduğu ortaya çıkan Pınar Dilek ile Nisan sonunda sürpriz bir kararla evlendi.

8/27

Sinan Özen - Burcu Kartal Ünlü şarkıcı 2 yıldır beraber olduğu eczacı sevgilisi Burcu Kartal ile Mayıs ayında dünyaevine girdi.

9/27

Kenan İmirzalıoğlu - Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti Cunda Adası'nda görkemli bir düğünle Mayıs ayında mutluluğa ''Evet'' dedi.

10/27

Sümeyye Erdoğan - Selçuk Bayraktar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın küçük kızı Sümeyye Erdoğan, 14 Mayıs'ta iş adamı Özdemir Bayraktar'ın oğlu Selçuk Bayraktar ile evlendi.

11/27

Kaan Yıldırım - Ezgi Eyüboğlu Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım çifti de 14 Mayıs akşamı İstanbul Ortaköy Esma Sultan Yalısı'nda yaptıkları muhteşem düğünle evlendi.

12/27

Necmi Yapıcı - Nihan Durukan Haziran ayı içerisinde bir nikah haberi de Nihan Durukan ve oyuncu Necmi Yapıcı'dan geldi. Çift sadece yakın arkadaşlarının katıldığı bir törenle dünyaevine girdi.

13/27

Sinem Öztürk - Mustafa Uslu Güzel oyuncu rol aldığı dizi biter bitmez Haziran ayında reklamcı Mustafa Uslu ile nikah masasına oturdu.

14/27

Kadir Doğulu - Neslihan Atagül Yılın en çok konuşulan düğününe imza atan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çifti, 8 Temmuz Cuma akşamı sonsuz aşka ''Evet'' dedi.

15/27

Ebru Özkan - Ertan Saban İki oyuncu arkadaşlarının katıldığı sade bir düğünle Haziran ayında hayatlarını birleştirdi.

16/27

Derya Karadaş - Haki Biçici 'Yalan Dünya'' dizisinde rol alan iki başarılı oyuncu, Haziran ayında yaptıkları düğünle bu sene evlenen ünlüler arasına girdi.

17/27

Mesut Akusta - Şafak Özbir Esra Erol'un görümcesi Şafak Özbir ile ''Karagül"ün Kendal'ı Mesut Akusta haziran ayında dünyaevine girdi.

18/27

Dilşad Çelebi - Samet Evci Güzel oyuncu Dilşad Çelebi geçtiğimiz hafta müzisyen Samet Evci ile aile yakınları ve arkadaşlarının katıldığı törenle evlendi.

19/27

Fırat Albayram - Ceyda Kasabalı Fırat Albayram kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Ceyda Kasabalı ile geçtiğimiz hafta nikah masasına oturdu.

20/27

Eda Özerkan - Timur Acar ''Kertenkele'' dizisinin çekimleri sırasında başlayan aşklarını nikah masasına taşıyan çift geçtiğimiz hafta dünyaevine girdi.

21/27

İsmail Küçükkaya - Eda Demirci Gazeteci İsmail Küçükkaya, Samsun'da görev yapan görsel sanatlar öğretmeni Eda Demirci ile Haziran ayında dünyaevine girdi.

22/27

Gülşen - Ozan Çolakoğlu Şarkıcı Gülşen ve aranjör Ozan Çolakoğlu, 5 yıllık beraberliklerinin ardından Haziran ayında İspanya'nın Barselona kentinde dünyaevine girdi.

23/27

Burcu Biricik - Emre Yetkin Temmuz sonu itibariyle dünyaevine son giren ünlü, reklamcı sevgilisi Emre Yetkin ile evlenen Burcu Biricik oldu.

24/27

Çift, görkemli ve tüm dostlarının katıldığı kır düğünüyle evlendi.

25/27

2016 yılında içerisinde şu ana kadar evlenip boşanan tek isim ünlü Seda Akgül oldu.

26/27

Mart sonunda evlenen güzel sunucu geçtiğimiz haftalarda ani bir kararla boşandı.

27/27