Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

2021 yılında erken final yapan diziler

Uzun zamandır ekranlarda görünmeyen oyuncular, yeni projelerle ekranlara dönmeye hazırlandı. Büyük beklentilerin olduğu birçok dizi kısa süre ekranlarda kalarak final yaptı. İşte 2021 yılında izleyiciyle buluşan kısa süreli diziler...

1/14

-Bozkır Arslanı Celaleddin

Özbekistan'da yayınlanmasının ardından Türkiye'de de ekranlara gelen ve fragmanlarıyla birçok izleyicinin dikkatini çeken dizi, beklentileri karşılamadı. 7 bölümün ardından sezon finali yapan dizi tekrardan ekranlara dönmedi.

2/14

-Cam Tavanlar

Büyük umutlarla başlayan, İçerde ve Çukur dizisinin sevilen oyuncularını buluşturan ve Show TV ekranlarında yaz dizisi olarak yayınlanan Cam Tavanlar dizisinin başrollerini Bensu Soral ve Kubilay Aka paylaştı. İkilinin geniş bir hayran kitlesi olmasına rağmen dizi sadece 8 bölüm sürdü ve sonrasında yayından kaldırıldı.

3/14

-Elbet Bir Gün

Başrollerinde Sinem Ünsal, Şebnem Bozoklu, Kenan Acar ve Burak Yamantürk'ün yer aldığı sır ve gizem dolu Elbet Bir Gün dizisi, biri zengin diğeri fakir iki kız kardeşin hikayesini ele aldı. Dizi, oyunculuk performansları ve hikayesiyle oldukça beğenilirken Teşkilat ve Yargı gibi iki önemli yapım karşısında izleyiciden istediği ilgiyi alamadı ve 6 bölümün ardından final kararı aldı.

4/14

-Kağıt Ev

Zengin ve mutlu bir ailenin beklenmedik bir cinayet karşısında içerisine girilen yalanlar sarmalını konu edinen Star TV'nin yeni dizisi Kağıt Ev, güçlü kadrosu ve hikayesi ile seyirci karşısına iddialı bir şekilde çıktı. 19 Nisan'da ilk bölümüyle Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan dizi, 8. bölümüyle ekranlara veda etti.

5/14

-Kahraman Babam

Kırmızı Kamyon adıyla mart ayında Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşan dizi, ilk bölümünün yayınlanmasının ardından Kahraman Babam adıyla değiştirilmişti. Başrollerinde Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan ve Toprak Sağlam gibi isimlerin yer aldığı Kahraman Babam dizisi, 7. bölümün yayınlanmasının ardından 8. bölümün final bölümü olacağını sevenlerine duyurdu.

6/14

-Masumiyet

FOX TV ekranlarında yayımlanan ve başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır gibi isimlerin yer aldığı Masumiyet dizisi, işlediği konuyla izleyicileri ekranlara kitlemeyi başardı. Reytinglerde yer alan dizi, 13 bölümün ardından final yaptı.

7/14

-Misafir

Japonya'da ses getiren ''Oasis'' dizisinden uyarlanan Medyapım imzalı Misafir, Travmatik bir çocukluk geçirmiş olan genç bir kadınla, eşini yeni kaybetmiş üç çocuklu bir adamın umut dolu karşılaşma hikayesini konu edindi. Misafir, FOX'un bu sezon en güvendiği işlerin başında yer alıyordu. Ancak dizi, perşembe günleri reytinglerin zirvesinde yer alan yapımların karşısında izleyiciden istediği ilgiyi alamadı. Erken final yapan projeler arasına katılan dizi 5. bölümüyle ekranlara veda etti.

8/14

-Sana Söz

Star TV'nin yeni sezondaki iddialı dizisi Sana Söz, dizi severler tarafından dört gözle beklendi. Başrol oyuncuları Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan'ın yer aldığı afiş, kısa sürede büyük ses getirdi ve sosyal medyada gündem oldu. Hikayesinde Müge Anlı ile Tatlı Sert formatından beslenen dizi, fenomen programla olan benzerliği ile dikkat çekmesine rağmen 7 bölüm sürdü.

9/14

-Seni Çok Bekledim

Star TV ekranlarının ilgiyle izlenen, başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun yer aldığı Seni Çok Bekledim dizisi, 13 bölüm izleyiciyle buluştu. Bir süre sonra reytinglerde beklenilen sıraya yerleşemeyen dizi sürpriz bir kararla final yaptı.

10/14

-Uzak Şehrin Masalı

Başrollerinde Barış Kılıç, Aslıhan Güner, Begüm Birgören ve Timur Acar'ın yer aldığı dizi, ilk bölümüyle ilgi çekmeyi başardı. Daha sonra özellikle sosyal medya desteği az olan dizi 5. bölümüyle ekranlara veda etti.

11/14

-Yalancı

Show TV'nin bu sezon en iddialı projelerinden biri olan Yalancı, büyük bir ilgiyle takip edildi. aşrollerinde Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak'ın yer aldığı Süreç Film imzalı Yalancı dizisinin güçlü bir hikayesi oldukça dikkat çekti. Bir süre sonra tatmin edici reytinglere ulaşamayan dizi 10. bölümle final yaptı.

12/14

-Yalancılar ve Mumları

Başrollerinde Ceren Moray, Elçin Sangu, Şafak Pekdemir ve Burcu Gölgedar’ın yer aldığı dizi, fragmanıyla merakla beklenen diziler arasında yer aldı. Daha sonra son zamanların en sevilen dizilerin rakibi olunca olumsuz sonuçlar aldı. Yargı ve Teşkilat'ın gölgesinde kalan dizi 5 bölüm ekranlara geldi ve ardından kaldırıldı.

13/14

-Akıncı

Reyting rekortmeni ATV'nin deneysel bir yapımı olan Akıncı dizisi, konusu ve oyuncularıyla yoğun ilgi gördü. Kadrosu ve reklamları iddialı olan dizinin, modern süper kahraman hikayesi daha sonra ilgi görmedi ve hayatta tutmak için büyük çaba sarf edilse de 20. bölümle yayından kaldırıldı.

14/14