Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

2021'in anneleri

2021 yılının sonuna gelirken birçok ünlü isimden doğum haberleri gelmeye devam ediyor. İşte doğum yapan anneler...

 

Bengü- 2 yaşında Zeynep adında bir kız çocuğu olan Bengü ve Selim Selimoğlu çiftinin 2021 yılının sonlarına doğru yaklaşırken 'Selim' ismini verdikleri bir erkek çocukları dünyaya geldi.

1/18

Bergüzar Korel- 2 erkek çocuğu olan Ergenç ve Korel çifti, geçtiğimiz günlerde Leyla ismini verdikleri kız çocuklarını kucağına aldı.

2/18

Ayça Erturan- Ünlü tiyatrocu Levent Kırca'nın oğlu ile 2014 yılında dünyaevine giren oyuncu Ayça Erturan, Nova isminde bir kız çocuğu dünyaya getirdi.

3/18

Aslışah Erkoçlar- Usta oyuncu Hülya Koçyiğit'in torunu olan Aslışah Erkoçlar, Kaan Demirağ ile evlendi. Çiftin evliliklerinden eylül ayında Cem isminde bir çocukları bulunuyor.

4/18

Müjgan Ferhan Şensoy- Usta tiyatrocu Ferhan Şensoy'un kızı, babasının ölümünden 6 gün sonra doğum yaptı. Cem Öğet ve Ferhan Şensoy çifti, kızlarına Pera ismini verdi.

5/18

Nurdan Büyükak- İbrahim Büyükak ile evlenen Nurdan Büyükak'ın Aslan isminde bir erkek çocuğu bulunuyor.

6/18

Nazlı Kurbanzade Sunal- Ali Sunal ile Nazlı Sunal çifti Narin isminde bir kız çocuğunun ardından Nil adında bir kız çocuğu dünyaya geldi.

7/18

Almeda Sayışman- Oyuncu Tolgahan Sayışman ile evli olan Almeda Sayışman, kız bebek beklerken Efe adında bir erkek çocuğu dünyaya geldi. Çift, geçtiğimiz aylarda ise Alina ismini verdiği kız çocuğunu kucağına aldı.

8/18

Cemre Kemer- Evliliklerinin 1'inci ayında bebek müjdesi veren Cemre Kemer ile Emir Medina çiftinin kısa bir zaman önce Karla adında bir kız çocuğu oldu.

9/18

Tanem Sivar- Edhem Dirvana ile evli olan ünlü sunucu, Süleyman adını verdiği ilk çocuğunun ardından Kemal isminde bir erkek çocuğu dünyaya getirdi.

10/18

Didem Balçın- Alican isminde erkek çocuğu bulunuyor.

11/18

Öykü Karayel- Can Bonomo ile mutlu bir evliliği olan başarılı oyuncu, Roman ismini verdiği erkek çocuğu bulunuyor.

12/18

Ezo Sunal- Usta oyuncu Kemal Sunal'ın kızı Ezo Sunal, Nova adında bir kız kız çocuğu dünyaya getirdi.

13/18

Merve Özbey- Elif Özüm ismini verdiği kızını kucağına aldı.

14/18

Berfu Yenenler- Eser Yenenler ile evli olan Berfu Yenenler, Kuzey adındaki oğullarının ardından Mete ismindeki 2'nci çocuğunu dünyaya getirdi.

15/18

Özge Özder- Şubat ayında doğum yapan başarılı oyuncunun, Eva Luna adında bir kız çocuğu oldu.

16/18

Meryem Uzerli- Lara isminde bir kız çocuğu olan güzel oyuncu, 2'nci kez kız annesi oldu.

17/18

Buse Varol- Alişan ile mutlu bir evliliği olan örnek çift, 2'nci kez anne baba oldu. Çiftin bir oğlu ve Eliz ismini verdiği bir kız çocuğu bulunuyor.

18/18