Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

46 Dergisi'nde Beyaz Siyah oldu

SİYAH BEYAZ Beyazıt Öztürk, nam-ı diğer Beyaz, yaratıcı yönetmenliğini Mehmet Turgut'un yaptığı 46 dergisi için siyah oldu.

1/8

Dergi kapağını süsledi 46 dergisi Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar, Deniz Akkaya ve Haluk Bilginer’den sonra Beyazıt Öztürk’ü kapağına taşıdı. Derginin “Black” (Siyah) konseptli yeni sayısı için ‘siyah’ bir adam olan ünlü şovmen, röportajında da bu rengin hayatındaki yerini anlattı.

2/8

Beyaz renk de tedirgin edici “Siyah, leke belli etmediği için fazlasıyla tedirgin ediyor beni. Daha önce üzerinde ne yaşanmış, içinde ne kaybolmuş bilmiyorum. Önümü görebiliyorsam huzurluyumdur ben. Beyaz da en az siyah kadar tedirgin edici aslında. O da çok lekelenebileceği için.”

3/8

Janset: Erkek mi olsam acaba Dergide yer alan diğer röportajlar "korkular ve hayatın siyah noktaları" üzerine Bıyıkla poz veren Janset, “Çekimlerde bıyık takmak enteresan oldu. Mehmet Turgut’la sonuçlara bakınca, yakışıklı pozlar olduğunu gördük. ‘Erkek mi olsam acaba?’ diye düşünmedim değil” dedi.

4/8

Mustafa Altıoklar: Yersiz bir suçlama Mustafa Altıoklar, ‘popüler öğe içerikli’ filmler çektiği yönündeki eleştirilere yanıt verdi: “Bu benimle ilgili yersiz bir suçlama ve önyargıdır. Filmlerimde popüler isimleri oynattığım doğrudur. Bu bir taktiktir. Derin konuları popüler isimlerle tartıştığınızda daha çok insana ulaşırsınız. Benim amacım her filmimde buydu. ‘Ağır Roman’ farklı bir yerde gibi gözükebilir, ancak düşünürseniz onda da aynı şey vardı. Ağır olan orada yine hikayeydi. Yoksa Okan’ın ağırlığından mı bahsedeceğiz ya da Müjde’nin ağırlığından mı! Okan televizyon çocuğudur, Müjde ise birçok popüler film çekmiştir.”

5/8

Ali Sunal&Gökçe Bahadır: Aşkın karanlık yönü

6/8

Ayşegül Aldinç: Ölüm ve kötülük

7/8

Bade İşçil: Rock'n Roll

8/8