Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Acı Tatlı Ekşi filminin galası yapıldı

Başrolleri Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı, etkileyici bir aşk hikayesini konu alan “Acı Tatlı Ekşi” filminin galası önceki akşam yapıldı.

1/23

Yönetmen koltuğunda Andaç Haznedaroğlu’nun oturduğu, oyuncu kadrosunda Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy’un yanı sıra Yusuf Akgün, Gözde Türkpençe, Osman Alkaş, Füsun Demirel, Cenk Doğar, Rahmi Dilligil, Ferda Işıl ve Somer Karvan’ın da yer aldığı “Acı Tatlı Ekşi” yarın vizyona giriyor.

2/23

Çocukluk arkadaşı Duygu ve Murat’ın üniversitede başlayan ve yıllara uzanan aşk hikayesini konu alan filmin galası önceki akşam bir AVM de yapıldı.

3/23

Geceye Yılmaz Erdoğan’dan Demet Akbağ’a, Dolunay Soysert’ten Ezgi Mola’ya çok sayıda ünlü isim katıldı.

4/23

“Acı Tatlı Ekşi” ekibi gösterim öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Filmin senaryosunu da yazan Buğra Gülsoy, “Çekimleri geçen yaz yaptık. Çok içimize sinen bir film oldu. İnsanların izlerken tüm duyguları içinde bulacağı, gerçek insanların anlatıldığı bir film. Umarım yolu açık olur” dedi.

5/23

Özge Özpirinçci de “Benim için çok güzel bir süreç oldu. İzlemek için sabırsızlanıyorum. Canlandırdığım Duygu karakterine karşı hislerim hâlâ canlı ve çok gerçek. Onu çok seviyorum. Benim için özel bir karakter” diye konuştu.

6/23

Sık sık ayrılık dedikodularıyla gündeme gelen Belçim Bilgin ve Yılmaz Erdoğan galaya el ele katıldı.

7/23

Kısa kestirdiği saçlarıyla dikkat çeken Belçim Bilgin, rol aldığı “Backstabbing for Beginners” adlı Hollywood filminin yakında vizyona gireceğini söyledi: “Fragmanı yayınlandı, çok güzel tepkiler alıyoruz. Çok emek verdim bu filme, umarım beğenilir.

8/23

Yönetmen Andaç Haznedaroğlu ise şöyle dedi: “İnandığım ve sevdiğim oyuncularla çalıştım. Seyirciye gerekli değeri vermek için çok çalıştık. Umarım karşılığını bulur"

9/23

Gözde Türkpençe

10/23

Berrak Tüzünataç - Birkan Sokullu

11/23

Alina Boz

12/23

Selin Şekerci

13/23

Ahu Türkpençe

14/23

Aslı Bekiroğlu

15/23

Ayça Erturan

16/23

Ezgi Mola

17/23

Berrak Tüzünataç

18/23

Demet Akbağ

19/23

Enis Arıkan Buğra Gülsoy , Özge Özpirinçci , Acı Tatlı Ekşi

20/23

Gamze Topuz - Tümer Metin

21/23

Hatice Aslan

22/23

Oğuzhan Koç - İbrahim Büyükak

23/23