Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Al Nasr Ljajic için Giuliano'yu önerdi

Beşiktaş'ta performansı ve maaşının grafikleri tutmayan Adem Ljajic için Suudi Arabistan ekiplerinden Al-Nasr'dan bir teklif daha geldi.

1/8

GÜNDEM LJAJIC-GIULIANO TAKASI - Daha önce birçok kez teklif yaptıkları Ljajic için tekrar Beşiktaş'ın kapısını çalan Araplar, Giuliano-Ljajic takası istediklerini bildirdi.

2/8

Fenerbahçe'den 10.5 milyon euro gibi bir bonservis bedeliyle aldıkları Giuliano'yu siyah-beyazlılara öneren Al-Nasr yöneticileri siyah beyazlıların bu teklife sıcak bakmaması üzerine 2 milyon euro daha vermeyi düşünüyor.

3/8

İNDİRİMİ KABUL ETMEDİ - Beşiktaş'tan aldığı 2.5 milyon euro maaşta indirim yapmayarak yönetimle ters düşen Ljajic'in kariyerine İstanbul'da devam etmek istediği öğrenildi.

4/8

Siyah-beyazlı formayla geride bıraktığımız sezonda 29 maça çıkıp 7 gol ve 7 asistle oynayan Adem Ljajic, daha iyi bir teklif gelmemesi halinde gitmeyi düşünmüyor.

5/8

Kara Kartal’la 2022 yılına kadar kontratı bulunan Ljajic’in, İstanbul’dan ev satın alıp bütün planlamasını buranın üzerinden yaptığı belirtildi.

6/8

Ancak maaş indirimi konusunda kulüple anlaşma sağlayamayan tecrübeli futbolcunun, bundan dolayı geleceğiyle ilgili olarak düşüncelerini değiştirmesi gerekebilir.

7/8

Öte yandan Fenerbahçe'de başarılı işler yapan Giuliano, geçtiğimiz sezon Arap kulübünde 31 maçta 10 gol 8 asistlik performans sergiledi.

8/8