Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Aldatan ünlüler ne dedi

BÜTÜN SEVGİLİLERİMİ ALDATTIM, HEPSİNE DE YAKALANDIM Canlı yayında, milyonlarca kişinin önünde gelen aldatma itiraflarından biri tiyatro sanatçısı Ragıp Savaş'a ait... Ama onun durumu biraz farklı.

1/29

Son olarak Herkes Aldatır adlı filmde rol alan Savaş, evlenmeden önce bütün sevgililerini aldattığını itiraf etti.

2/29

40 yaşına kadar hızlı bir hayat sürdürdüğünü söyleyen Ragıp Savaş'ın "Beraber olduğum tüm kadınları aldattım. Ama hepsine de yakalandım. Sanırım hiçbirine aşık değildim" hem katıldığı programın stüdyo konuklarını hem de ekran karşısındaki milyonlarca kişiyi şaşırttı.

3/29

44 yaşındaki Savaş, 4 yıl önce evlendiğini, çocuğu da olduktan sonra eski defterleri kapattığını söyledi.

4/29

BİR GARİP ALDATMA İDDİASI İlginç bir 'aldatma' öyküsü de müzisyen Özkan Turgay ile eşi Serap ve kemancı Canan Anderson arasında yaşandı.

5/29

Ünlü aranjör Özkan Turgay'ın 19 yıllık eşi Serap Turgay, eşinin kendisini, kemancı Canan Anderson'la aldattığını iddia etmişti. Anderson da bu iddiayı yalanlamıştı.

6/29

Ancak çok geçmeden Serap Turgay söylediklerinin yanlış anlaşıldığını söyleyerek geri adım attı ve Turgay çifti evliliklerine kaldıkları yerden devam etme kararı aldı.

7/29

Özkan Turgay yaşananlardan duyduğu üzüntüyü, gazeteye verdiği bir ilanla bir kez daha gösterdi. Turgay ilanda, Anderson ve ailesinden özür diledi.

8/29

POLİSE GİTTİĞİM İÇİN ÇOK PİŞMANIM Aktör Tamer Karadağlı Türkiye'nin en çapkın erkeklerinden biri olarak magazin tarihindeki yerini aldı.

9/29

Karadağlı'nın ilk büyük "olayı" 2004 yılında yaşandı. Ünlü aktör kuzeniyle birlikte bir otel odasında iki kadının tuzağına düştü. Birlikte geçirdikleri geceyi kayıt eden iki kadın bununla aktörü şantaj yapmaya başlayınca bir skandal patlak verdi.

10/29

Karadağlı önce şantaja boyun eğmeyip polise başvurdu. Kadınların kendisinden 150 bir dolar istediğini söyleyen ünlü aktör, bir süre sonra "polise gitmekle hata yaptım.Çünkü aslında olayın ucunda büyük bir ceza var, ama magazin boyutu ile bakıp olayı başka yere çekiyorlar. Bugün başkasını tehdit etsinler, şantajda bulunsunlar suç oluyor. Ama bizimki başka bir boyuta geçti. Polise gittiğim için büyük pişmanlık yaşadım" diye konuştu.

11/29

Karadağlı bu olayın ardından basın mensuplarının karşısına geçip eşinden ve ailesinden özür diledi.

12/29

Ünlü aktörün karıştığı bu olay tam unutuluyordu ki bu kez bir başka yasak aşkla, rol arkadaşı Deniz Uğur ile yaşadığı aşkla gündeme geldi Karadağlı. Aktörün evliliği de bu olayın ardından bir süre sonra bitti.

13/29

KENDİ PROGRAMINDA EŞİNİ ALDATTIĞINI İTİRAF ETTİ Dünyanın en ünlü tolkşov yıldızlarından Amerikalı David Letterman öyle bir yasak aşk itirafına imza attı ki...

14/29

Letterman kendi programında ve canlı yayında birlikte çalıştığı bazı kadınlarla yasak aşk yaşadığını itiraf ederek, ailesinden özür diledi.

15/29

Birlikte olduğu kadınlardan birinin bu olayı anlatıp kendisinden para sızdırmaya çalıştığını da iddia eden Letterman, izleyenleri şoke eden açıklamasını şu sözlerle yaptı: “Evet, programda birlikte çalıştığım bazı kadınlarla yattım. Hem bu kadınları, hem ailemi hem de kendimi ve işimi korumak için tüm bunları anlatıyorum”

16/29

HERKESİN ÖNÜNDE ÖZÜR DİLEDİ Ünlü aktör Jude Law ile İngiliz sinemasının genç nesil yıldızlarından Sienna Miller'ın film setinde başlayan aşkları gerçek

17/29

Ama bu aşka da ihanetin gölgesi düştü. Miller, Law'ı çocuklarının dadısı Daisy Wright ile yakaladı.

18/29

Dadı Wright, o dönemde Law ile çok sık birlikte vakit geçirdiklerini söyleyerek ilk adımı da ünlü aktörün attığını söyledi.

19/29

Karısını bir değil bir kaç kadınla aldattığı iddia edilen Woods daha sonra düzenlediği basın toplantısında "'Sorumsuzca ve egoistçe" davrandığını söyleyerek herkesten özür diledi.

20/29

Woods, yasak ilişkileri basına sızdığı ilk dönemde de 'haddini aştığını ve ailesine ihanet ettiğini' itiraf etmişti.

21/29

Köse daha sonra karısı Ajlan tarafından affedildi ve evine döndü.

22/29

5 YIL ALDATILDI Ünlü şarkıcı Seden Gürel de kendisini tam 5 yıl boyunca üstelik aynı kadınla aldatan eşini affetme yolunu seçti.

23/29

Karısıyla barışmak için elinden gelen her şeyi yaptığını söyleyen Aykut Gürel "Boşanma davası hiç açılmadı ve sonunda barıştık" diye konuştu.Çift iki çocuklarıyla birlikte evliliklerini sürdürüyor.

24/29

DAHA EVLENMEDEN ALDATILDI Ünlü dansöz Tanyeli de şu anda eşi olan Alex Syroplos tarafından aldatıldı.

25/29

Hem de defalarca ve çift henüz nişanlıyken.

26/29

Kendisini arkadaşıyla aldattığı için kocasından boşanma kararı alan Deniz sonra da herkesi şaşırtan bir şey yaptı.

27/29

Sunter kendisinden özür dileyince onu affetti.

28/29

Üstelik de yeniden nikah masasına oturdu.

29/29