Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Angelina Jolie ve Brad Pitt çocuklarını nasıl büyüttü

Brangelina çifti, altı çocuğunu nasıl yetiştiriyor.

1/46

Anne ve babaları Angelina Jolie ve Brad Pitt yani Hollywood'un en gözde çifti olunca onlar da doğal olarak kameralar karşısında tüm dünyanın gözleri önünde büyüdüler.

2/46

Ama sahip oldukları onca servete karşın Brangelina çifti için de altı çocuğu büyütüp bu yaşa getirmek hiç kolay olmadı.

3/46

İşte 'gökkuşağı ailesi"nin altı çocuğunun büyüme öyküsü.. JOLIE'NİN İLK GÖZ AĞRISI Angelina Jolie'nin ikinci eşi Billy Bob Thornton ile evliyken Kamboçya'dan evlat edindiği Maddox ünlü yıldızın ilk göz ağrısı.

4/46

2001 yılında Kamboçya'da doğan Maddox'a o dönemde Rath Vibol adı verilmişti. Ancak Jolie onu evlat edindikten sonra Maddox Chivan adını verdi. Jolie, kızı Zahara'da başına gelen tatsızlığı ilk evlatlığı Maddox'la ilgili olarak da yaşadı.

5/46

Küçük çocuğun aslında kimsesiz olmadığı, evlatlık verilmediği tam tersine 100 dolara satıldığı iddiaları ortaya atıldı.

6/46

Ancak bunlar kanıtlanamadı.

7/46

Maddox, şimdi 13 yaşında ve diğer 5 kardeşine ağabeylik yapıyor.

8/46

GERÇEK ANNESİ DE ORTAYA ÇIKMIŞTI Angelina Jolie'nin ilk evlatlığı Maddox'tan sonra Etiyopya'dan minik Zahara'yı da ailesine kattı.

9/46

Jolie'nin 2005 yılında evlat edindiği Zahara Marley Jolie, hem öksüz hem de AIDS'liydi...

10/46

Bu ikinci evlatlığı nedeniyle de medyanın ilgi odağında olan Jolie, Zahara'nın aileye katılmasından bir kaç yıl sonra kötü bir sürprizle karşılaştı. Jolie, Etiyopya'dan evlat edindiği Zahara'nın gerçek annesi olduğunu iddia eden bir genç kadının ortaya çıkması üzerine, yakın çevresinin deyimiyle "gündüz vakti kabuslar görmeye" başladı.

11/46

In Touch dergisinin bulup konuştuğu ve Zahara'nın biyolojik annesi olduğunu iddia eden Mentewab Dawit Lebiso adlı kadın çocuğuyla yeniden biraraya gelmek istediğini söyledi. 24 yaşındaki Lebiso, "Kızımın evine geri dönmesini ve köklerinin geldiği yerleri görmesini istiyorum"diye konuştu.Kızını doğurduktan sonra çok güç koşullar altında büyüttüğünü söyleyen genç kadın "Kızımın gerçek kimliğini tanımasını istiyorum"diye konuştu.

12/46

Evine zorla giren bir kişinin tecavüzüne uğradıktan sonra Zahara'ya hamile kaldığını söyleyen Lebiso, minik kızın 7 Ocak 2005'deki doğumunun ardından annesinin evine taşındığını ve işçi olarak çalışmaya başladığını söyledi. O sıralar maddi durumunun çok kötü olduğunu belirten genç kadın "Çocuğumun öleceğini sandım. Çünkü ne ona bakacak paramız vardı ne de onu besleyecek yiyeceğimiz" dedi Angelina Jolie geçen yıl yaptığı bir açıklamada minik kızı Zahara'nın bir AIDS yetimi olduğunu hayatta kimsesi olmadığını söylemişti.

13/46

Ancak ABD'de yayınlanan In Touch dergisine göre Zahara'nın Afrika'da yaşayan bir ailesi olduğu resmi kayıtlarda da yer alıyor.

14/46

Zahara'nın ailesinin; minik kız evlatlık verildikten sonra da onu görmeyi ve iletişim halinde olmayı talep ettikleri öne sürülüyor. Ancak Zahara bugüne kadar biyolojik annesi ve onun ailesiyle hiç karşılaşmadı.

15/46

Zahara'nın annesi olduğunu iddia eden Lebiso'nun 20 yaşındaki kızkardeşi Zinash Haile Yenero; In Touch dergisine "Annem çok üzgün. Torununu geri alabilmek için bir şeyler yapmak istiyor. Ama bunun için yeterli parası yok. Dolayısıyla bu onun için bir hayal" şeklinde konuştu.

16/46

Angelina Jolie'nin bir arkadaşı ise "Zahara'nın annesi olduğunu iddia eden Lebiso'nun bu konuda yanıldığını söyleyerek "Resmi kayıtlarda da Zahara'nın AIDS yüzünden yetim kalan yüzbinlerce çocuktan biri olduğu yazılı. Angelina da bunun aksine inanmak istemiyor zaten. Zahara; Angelina Jolie'in evlat edinmesi sayesinde ölümden kılpayı kurtuldu" dedi.

17/46

Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin ilk biyolojik çocuğu olan Shiloh Nouvelle, 2006 yılında dünyaya geldi. Jolie, onu doğurmak için Namibya'yı tercih etti.Tüm dünya Shiloh'yu o kadar büyük bir merakla bekledi ki, hemen bir mumyası yapıldı.

18/46

Bir yatakta yatan bebek Shiloh'nun yanına anne ve babasının da mumyası yerleştirildi.

19/46

Minik Shiloh'nun ilk fotoğrafı için ünlü bir dergi grubu 4.1 milyon dolar ödedi.. Bu para yardım derneklerine bağışlandı.

20/46

Shiloh, kelimenin tam anlamıyla kameralar karşısında büyüdü..

21/46

Akranı sayılan Tom Cruise ile Katie Holmes'un kızı Suri ile birlikte en çok fotoğrafı çekilen ünlü unvanını bile ele geçirdi bir ara.

22/46

Minki Shiloh genellikle annesinin bebekliğine olan benzerliğiyle anıldı.

23/46

Daha sonra Shiloh magazin basınında manşetlere çıkmaya başladı.

24/46

Bunun nedeni de gittikçe iki ağabeyine benzer şekilde giyinmesiydi.

25/46

Sonunda bir gün saçlarını da kısacık kestirdi...

26/46

Shiloh, magazin basınında da "erkek Fatma" olarak anılıyor.

27/46

Jolie Pitt çiftinin bir başka evlatlığı Paş Thien'in de buruk bir öyküsü var.

28/46

Dünyaya gözlerini açalı sadece 1 hafta olmuştu annesi onu terk ettiğinde... Talihsiz bebek bir yetimhaneye teslim edildi.. Görevliler aylarca yakınlarının gelip onu almasını bekledi. Kimse gelmedi... Ta ki o güne kadar... Hollywood'un en güzel ve en çok kazanan yıldızlarından Angelina Jolie bir gün çıkageldi ve minik bebeğin hayatı değişti...

29/46

Thien ise ünlü yıldızın kriterlerine uyan tek aday oldu. Yetiştirme yurdunda aynı yaş grubunda 31 erkek çocuk daha vardı, ama onların akrabaları vardı, kimisi de ne yazık ki sağlıklı değildi.

30/46

Jolie ve sevgilisi Brad Pitt'in yetimhaneden aldığı çocuğa Pax Thien adı verildi. Bu isim, Latince'de ''barış'', Vietnam dilinde ise ''gökyüzü'' anlamına geliyor.

31/46

Yetiştirme yurdu müdürünün anlattığına göre ''yumuşak başlı'' ve ''sakin'' bir çocuk olarak tanımladığı Pax Thien, Jolie ile ilk karşılaştığı gün karışık duygular içindeydi.

32/46

Önce Jolie'ye gülümseyen minik Pax Thien sonra utangaç tavırlar sergiledi daha sonra da ağlamaya başladı.

33/46

Pax Thien yeni ülkesine ve yeni evine gittiğinde yetimhanede ona bir süreliğine anne- babalık yapan görevliler hem sevinmişler hem de üzülmüşler.

34/46

Pax Thien adına çok sevindiklerini söyleyen yetkililer "Onu özleyeceğiz ama geride özen göstermemis gereken başka çocuklarımız var. Tek avuntumuz da bu olacak" demişlerdi.

35/46

2008 yılında da çiftin ikizleri Knox Leon ve Vivienne Marcheline dünyaya geldi.

36/46

Jolie bu kez onları dünyaya getirmek için annesinin köklerinin ait olduğu Fransa'yı seçti.

37/46

İkizlerin ilk fotoğrafları da 14 milyon dolara yine aynı dergi grubuna satıldı.

38/46

İkizlerin sağlık durumu hakkında ilginç dedikodular da çıktı bir ara.Knox ve Vivienne'in doxn sendromlu olduğu ileri sürüldü.

39/46

Ama bu iddiaların gerçeği yansıtmadığı daha sonra ortaya çıktı.

40/46

Brangelina ailesi son olarak Los Angeles Havaalanı'nda görüntülendi.

41/46

Aile, Angelina Jolie'nin yönettiği Unbroken filminin çekimleri nedeniyle bu ülkedeydi.

42/46

Bir süre sonra onlara Brad Pitt de katıldı.

43/46

Çekimler biter bitmez de aile soluğu evlerinde aldı.

44/46

Anne- babaları dünyanın neresine giderse onlarda birlikte olan Brangelina çocukları da şimdilik Los Angeles'taki yaşamlarına döndü... Ebeveynlerinin bir sonraki projesine kadar.

45/46

Kız kardeşinden çok yaşları da daha yakın olduğu için iki ağabeyiyle vakit geçiriyor. Belli ki onları kendine yakın hissediyor ve giyiminde de Maddox ile Pax Thien'i örnek alıyor.

46/46