Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Angelina Jolie'nin bilinmeyen hayatı

CNN haberine göre,11 yaşında modellik hayatına adım atan Angelina Jolie, aşırı ince olması ve gözlük takması sebebiyle diğer arkadaşları tarafından alay ediliyordu. İlk modellik deneyimi de başarısız olunca, kendine zarar vermeye başladı.

1/19

1- Kendine bıcakla kesip zarar veriyordu Bu durumu "Bıçak biriktiriyordum ve kendimi kesip acıyı hissetmek benim için bir tür ritüel olmuştu. Bu benim için bir çeşit terapiydi, çünkü kendimi yaşıyor gibi hissediyordum." diye anlatmıştı.

2/19

2- Cenaze kaldırıcı olmak istiyordu 14 yaşında okuldan atılan Angelina Jolie bir cenaze kaldırıcı olmayı hayal etmeye başladı. Siyah giyindi, saçını mora boyadı ve erkek arkadaşıyla yaşamaya başladı.

3/19

3- Babası ile uzun yıllar görüşmedi Babası ile arası açılan Jolie, Temmuz 2001'de Voight soyadının kaldırılması ve adının Angelina Jolie şeklinde değiştirilmesi için dilekçe verdi, bir yıl sonrasında da soyadını değiştirdi.

4/19

4- İlk evlilik ve kanlı tişörtle düğün Angelina Jolie, ilk evliliğini 28 Mart 1996'da Jonny Lee Miller ile gerçekleştirdi. Düğününde siyah, deri bir pantolon ve üstüne de eşinin adını kendi kanıyla yazdığı beyaz bir tişört giydi.

5/19

5- Kariyer umutları ve ilk yükselişi Jolie'nin kariyer umutları, 1997'de oynadığı Cornelia Wallace rolüyle Altın Küre aldığı ve Emmy Ödülü'ne aday gösterildiği biyografik film George Wallace'tan sonra başladı.

6/19

5- İkinci evlilik ve gizemli kolye Jolie, 1999'da Pushing Tin filmini yaparken aktör Billy Bob Thornton ile tanıştı ve onunla evlendi. birbirlerinin kanlarını boyunlarında birer kolyede taşıyorlardı. Jolie kocasının kanını niye boynunda taşıdığı sorulduğunda "Bazı insanlar büyük bir mücevherin çok güzel olduğunu düşünüyor. Ama bana göre kocamın kanı dünyadaki en güzel şey." demişti.

7/19

6- Brad Pitt ve Jennifer Aniston skandalı Jolie, 2005'in başlarında, "Brad Pitt ve Jennifer Aniston'un boşanmalarına neden olduğu" suçlamasıyla bir skandala karıştı. Jolie bunu defalarca reddetti. Bir röportajında, "Evli bir adamla ilişki kurmak, (benim babam da annemi aldattığı için), affedebileceğim bir şey değildir. Öyle bir şey yapsaydım aynada yüzüme dahi bakamazdım. Zaten kendi karısını aldatan bir adama da ilgi duymazdım." açıklamasında bulundu.

8/19

7- Hamilelikle gelen itiraf 11 Ocak 2006'da Jolie, Pitt'in çocuğuna hamile olduğunu People dergisine onayladı ve böylece ilişkilerini topluma ilk kez açıklamış oldu.

9/19

8- Göğüslerini aldırdı Angelina Jolie 2 Şubat 2013 tarihinde konan teşhisin ardından göğüslerini aldırdığını açıkladı. Angelina Jolie, New York Times'a yazdığı makalede teşhisin 2 Şubat’ta konulduğunu ve iki hafta içinde ameliyat masasına yattığını söyledi.

10/19

9- 20'li yaşlarından skandal video görüntüleri Yıllardır Angelina Jolie'ye kokain ve eroin sattığını söyleyen ancak kendisine kimsenin inanmadığı uyuşturucu kuryesi Franklin Meyer'in, çektiği görüntüleri National Enquirer yayınladı. Görüntülerin, Jolie'nin 20'li yaşlarının ilk yıllarında çekildiği belirtiliyor.

11/19

10- Jolie, Pitt’i bakıcıyla yakaladı 2009 yılında ABD’de yayınlanan Star Magazine adlı derginin haberine göre Angelina Jolie, Brad Pitt'i yatak odasında ikizlerinin bakıcısına masaj yaparken yakaladı. Gördüğü karşısında büyük bir çığlık atan Jolie derginin haberine göre Pitt'e bir tokat attı ve hemen bakıcıyı kovdu.

12/19

11- Angelina Jolie bağımlı mı? Angelina Jolie'nin üzerindeki baskıya dayanamadığı ve bu yüzden uyuşturucuya sığındığı iddia ediliyor.

13/19

12- Fransa'da bir şatoda evlilik Uzun yıllardır birlikte olan, 3 evlatlık 3 biyolojik olmak üzere 6 çocuğu bulunan, bu nedenle herkesin evli olduğunu zannettiği Hollywood'un ünlü çifti Angelina Jolie ile Brad Pitt 2014 yılında evlendi.

14/19

13- Servet kazandılar Brad Pitt ve Angelina Jolie, düğünlerinde çekilen fotoğrafları ufak bir servet karşılığında medya kuruluşlarına sattı.

15/19

People ve Hello isimli dergilerin kapaklarını üsüsleyen düğün fotoğrafları için ünlü çift 2 milyon dolar (4.4 milyon TL) aldı.

16/19

Brad Pitt-Angelina Jolie ve çocukları...

17/19

Brad Pitt-Angelina Jolie ve çocukları...

18/19

Brad Pitt-Angelina Jolie ve çocukları...

19/19