Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Arap turist Yasemin Allen'i çıldırttı: Bacaklarıma bakma

Şarkıcı ve sunucu Suna Yıldızoğlu’nun oyuncu kızı Yasemin Allen önceki gün Bebek’te Arap bir hayranının tacizine uğradı. Milliyet'te yer alan habere göre Allen, özel bir TV kanalıyla röportaj yapmak için Bebek Kahve’ye geldi.

1/5

ARAP TURİST KENDİSİNİ DERİNDEN SÜZÜNCE.. Oldukça keyifli gelen güzel oyuncu Arap bir hayranının bakışlarından rahatsız olunca keyfi kaçtı. Giydiği mini eteğiyle dikkat çeken Yasemin Allen, Arap hayranının gözünü kırpmadan bacaklarına baktığını farkedince adeta çıldırdı. Arap turisti iki defa sözlü uyarmasına rağmen bacaklarına bakmaktan vazgeçmediğini farkeden Allen, bu defa İngilizce bağırmaya başladı.

2/5

ALLEN BAĞIRINCA ARAP TURİST MEKANI TERK ETTİ Yasemin Allen’in bağırması üzerine Arap hayranı mekandan apar topar ayrılırken, güzel oyuncu ise uzun bir süre kendine gelemedi.

3/5

"'BACAKLARIMA BAKMA' DİYE UYARDIM" Gazetecilerin kendisini görüntülediğini farkeden Allen, yaşadıklarını medya mensuplarıyla paylaştı: "Röportaj yaparken adam devamlı bacaklarıma bakarak beni gözüyle taciz ediyordu, iki kez kendisini uyardım ama o hala bacaklarıma bakmaya devam ettiği için çok sinirlendim ve röportajı kesip yanına gidip önce Türkçe, bacaklarıma değil önüne bak diye uyardım."

4/5

"Ama adamın arap olduğunu öğrendikten sonra da kendisine İngilizce, benim bacaklarıma bakarak beni taciz ediyorsun önüne bak diye uyardım.“

5/5