Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Aşk-ı Memnu'nun Bülent'i Batuhan Karacakaya'nın inanılmaz değişimi

'Aşk-ı Memnu'nun Bülent'i Batuhan Karacakaya'nın değişimine çok şaşıracaksınız... 'Bıçak Sırtı'nın Murat'ı, 'Aşk-ı Memnu'nun Bülent'i... Son olarak 'Umutsuz Ev Kadınları' dizisiyle izleyici karşısına çıkan Batuhan Karacakaya'nın değişimine inanamayacaksınız.

1/16

Ekranların çocuk oyuncusu olarak ünlenen Batuhan Karacakaya, 5 Şubat 1997 doğumlu yani henüz 18 yaşında...

2/16

İnşaatçı baba ile ev hanımı bir annenin oğlu olan olan Batuhan'nın kendisinden küçük bir de kız kardeşi var. Genç oyuncunun kariyeri, kız kardeşi için gelen 'bu kızı reklam ajansına yazdırın' teklifi ile başlamış...

3/16

Karacakaya, ilk ekran macerasını 'Sağır Oda' ile yaşamış. Genç oyuncu o günleri verdiği bir röportajda şöyle anlatmıştı:

4/16

"Sağır Oda'da bir Türkmen çocuğu oymamıştım, 5 dakikalık bir roldü. Ben yedektim aslında. Diğer çocuk ateşlenince onun yerine oynadım.

5/16

Çok duygusal bir sahneydi, teröristler arkamda kamyon patlatıyor, kardeşim ağlıyordu. İlk sahnede ağladım. “Bıçak Sırtı”nın yönetmeni Selim abi o sahneyi izleyip “Ben bu çocuğu istiyorum” demiş. Şans işte..."

6/16

Sonrasında Büyük Buluşma ve Beşinci Boyut gibi televizyon filmlerinde rol alan Batuhan Karacakaya'nın ilk uzun soluklu dizisi 'Bıçak Sırtı'.

7/16

Karacakaya, kadrosunda Fikret Kuşkan, Nejat İşler, Melisa Sözen, Mehmet Günsür gibi usta isimleri buluşturan dizi için oyunculuk eğitimi de almış...

8/16

Batuhan Karacakaya, en büyük popülaritesini ise Aşk-ı Menu dizisi ile yakaladı.

9/16

Beren Saat, Selçuk Yöntem, Kıvanç Tatlıtuğ, Nebahat Çehre, Hazal, Zerrin Tekindor gibi isimleri kadrosunda buluşturan dizi yayın hayatına 2008 yılında başladı.

10/16

Yayınlandığı 2 yıl boyunce reyting rekorları kıran dizide Batuhan Karacakaya, Bülent ziyagil rolü ile izleyici karşısına çıktı.

11/16

Aşk-ı Memnu'nun ardından, sinema filmi Aşk Tesadüfleri Sever ve televizyon dizisi Umutsuz Ev Kadınları'nda rol alan oyuncu, bir süredir ekrandan uzak.

12/16

Okula ve spora yoğunlaşan Batuhan, kişisel instagram hesabında paylaştığı fotoğraflarla takipçilerini şaşırtıyor.

13/16

Yaklaşık 18 bin kişi tarafından takip edilen Karacakaya, özellikle genç kızların yakın markajında.

14/16

Genç oyuncu Batuhan Karacakaya

15/16

Genç oyuncu Batuhan Karacakaya

16/16