Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ayşe Tezel

Gösterildiği her ülkede izlenme rekorları kıran “Spartacus”un Canthara’sı Ayşe Tezel, sıra dışı hikayesini, dizideki cüretkar sahnelerin başlarda onu nasıl korkuttuğunu GQ Türkiye dergisine anlattı.

1/7

Ayşe Tezel aslında çok uzun zamandır Yeni Zelanda, Avustralya ve ABD yapımlarında rol alıyor.

2/7

Ama şöhretinin bize ulaşması “Spartacus”ün son bölümlerinde canlandırdığı Canthara karakteriyle oldu. Bu rol onun için de birçok açıdan bir ilk olmuş: İster inanın, ister inanmayın, bu benim tamamen çıplak kaldığım ilk rol. Açıkçası fikir beni epey korkutmuştu.

3/7

Ama korktuğum şeylerin üzerine gitmeyi ve denemeyi severim. Bu yüzden kabul ettim. Bu aynı zamanında insan vücudunun sadece bir kabuk olduğunu anlamamı sağladı.

4/7

Orası öyle olabilir ama herkesin seksi ve yarı çıplak olduğu bir ortamda çalışmanın belli zorlukları vardır diye düşünüyor insan... Tezel, çok da olmadığını söylüyor: “Herkes destekleyici ve profesyonel. Zaten ortalama altı kişinin olduğu kapalı setlerde çalışıyoruz.

5/7

Elbette erkeklerin çoğu nefes kesici ama hepsi çok iyi niyetli ve ben de birkaçını arkadaşım olarak tanımlayabilecek kadar şanslıyım.”

6/7