Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Bakan Eroğlu'na kızan vatandaş ağladı

AK Parti il Başkanlığı'nda AK Parti hükümetleri dönemindeki hizmetleri anlatan Bakan Eroğlu konuşmasını tamamladıktan sonra, salonda bulun ve Aksu İlçesi'nde oturan 2B hak sahipleri rayiç bedellerin çok yüksek olduğundan şikayet etti.

1/8

Bakan Eroğlu ise 3 yıl bu konu üzerinde çalıştığını ve vatandaşa 5 ayrı seçenek sunulduğunu dile getirdi.

2/8

EROĞLU: DEVLETİN ARAZİSİ, İŞİNE GELMİYORSA ALMA Bakan Eroğlu ve Aksulu grup arasındaki 2B tartışması bir vatandaşın Bakan Eroğlu'nun konuştuğu kürsünün önüne gelerek elindeki tapularla protestosunu sürdürmesi üzerine gerginleşti.

3/8

Eroğlu, vatandaşa, "İşine gelmiyorsa alma. Devletin arazisi" diye karşılık verdi. 2B hak sahibi olan vatandaş korumalar tarafından kürsüden uzaklaştırılırken, tepkiler de devam etti.

4/8

Bakan Eroğlu ve vatandaşlar arasındaki karşılıklı atışmalar AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse'nin araya girmesiyle biraz sakinleşti.

5/8

Köse, 2B'lere ilişkin AK Parti'nin çalışmalarını anlattı ve rayiç bedellerin yeniden düzenlemesi için konunun Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a aktarılacağını söyledi.

6/8

BAKAN ARAYA GİREN VATANDAŞA KIZDI: HADDİNİ BİL Köse'nin konuşması sırasında aynı kişinin araya girmeye çalışması üzerine sinirlenen Bakan Eroğlu, 'Haddini bil' diye bağırdı. Vatandaşlar ile Bakan Eroğlu arasında yeniden alevlenen tartışma yine Mustafa Köse'nin konuşmaya devam etmesi ile sona erdi.

7/8

Ziyaret, Bakan Eroğlu'nun, vatandaşlara konuyu Başbakan Erdoğan'a aktaracağı sözünü vererek salondan ayrılması ile sona erdi.

8/8