Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Benleriniz karakterinizi ele veriyor

Çin astrolojisine göre benlerin yüzünüzde ya da vücudunuzda bulunduğu yer sizin kişiliğiniz, ruh haliniz, geleceğiniz ve sağlığınıza dair bir işaret niteliği taşıyor.

1/10

Alın Alnın ortasında ben bulunması, o kişinin patron, müdür gibi otorite sahibi kişilerle iyi iletişim kuramadığı anlamına geliyor. Alnın sağ ya da sol tarafında bulunması ise odaklanma, zorlama yeteneği ve enerji sahibi olmaya işaret ediyor.

2/10

Kaş Kaşın altında ben bulunması, zenginliğe işaret ediyor. Ben, kaşın içinde kaybolmuşsa saklı hazine gibi çok daha özel bir durumu anlatıyor. Kaşın üstünde bulunan ben, hayatınızda sürekli bir para akışını gösteriyor.

3/10

Göz kapağı Göz kapağının üstünde bulunan ben, aile içinde uyumsuzluk ve para kaybetme eğilimini sembolize eder. Adeta göz yaşı gibi gözün altında bulunan ben ise fazla duygusal olduğunuzun işaretidir.

4/10

Yanak Yalnız kalmayı seçmek ve yerleşik yaşam ya da aile kurmaya uzak olduğunuz anlamına gelir. Güldüğünüzde ben yanağınızın üstünde kalıyorsa potansiyel kazaları temsil edebilir.

5/10

Kulak Çin astrolojisinde kulak, karakteri temsil eder. Dolayısıyla kulak memesi üstünde bulunan ben, iyi bir kişilik ve itibara işaret eder. Kulağın içinde ben bulunması, uzun yaşamak; kulağın üstünde ben bulunması ise zeki olduğunuz anlamına gelir. Her iki kulağınızda da ben varsa, bu, nüfuzlu olacağınızı ve rahat bir hayat süreceğinizi gösterir.

6/10

Burun Burnunuzda ben varsa dikkatli olun! Kararsızlık ve dengesizliğe işaret eder. Güvenilmez bir pozisyon çizer size. İlişkilerde sorun yaşamanız anlamına gelir. Burun köprüsünde bulunan ben, enerji akışını engeller. bir sıkışma ve sorunu simgeler. Aynı zamanda çalışkanlığa işarettir, çünkü bu kişiler enerji akışını dengelemek için çabalar. Burnun yanında ben bulunması, para işinde, özellikle de banka hesabınızı koruma konusunda iyi olduğunuzu gösterir.

7/10

Çene Çenede ben, kararlılık, azim ve inatçılık işaretidir. Ayrıca değişim ve seyahat etme ihtiyacını da temsil eder. (Çünkü çene sürekli hareket halindedir)

8/10

Üst dudağın sağ ya da sol köşesinde bulunan ben, iyi yemekten ve her zaman hayatta güzel olan şeylerden zevk aldığınızı gösterir. Dudağın altında ben bulunması ise çocuklarınızın başarılı olacağı anlamına gelir.

9/10

Boyunda ben; baş ve gövdeyle, yani ruh ve fizikle bağlantı anlamına gelir. Burada bulunan ben, enerji akışını engeller ve hayal kırıklığı manasına gelir. Boynun ortasında bulunan ben, ailede acıya neden olabilecek çılgın, şiddetli bir karakteri temsil eder.

10/10