Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Bensu Soral'dan cimrilik açıklaması

Şu sıralar Organize İşler 2 filminin heyecanını yaşayan Bensu Soral, para biriktirdiğini söyleyerek, "Cimri değil, tutumluyum" dedi.

1/15

İçerde dizisiyle yıldızı parlayan Bensu Soral ile Hakan Baş çifti, arkadaşlarıyla Bebek'te bir mekanda buluştu.

2/15

Şu sıralar vizyon için gün sayan Organize İşler 2 filminin heyecanını yaşayan Soral, manevi yönü yüksek biri olduğunu ifade etti.

3/15

27 yaşındaki Soral, "Para kazanmaya yeni başladım ama hiçbir yatırım yapmadım" dedi.

4/15

Soral sözlerine şöyle devam etti: "Cimri değilim, tutumluyum. Boş yere para harcamam, bankada biriktiriyorum, ileride lazım olacak"

5/15

Soral ile eşi Hakan Baş, eylül ayında İstanbul-Beşiktaş'ta dünyaevine girmişti.

6/15

Çift düğünün ardından balayı için Bahamalar'ı tercih etmişti.

7/15

Geçtiğimiz yıllarda yayınlanan 'İçerde' dizisinde canlandırdığı 'Melek' karakteri ile geniş kitleler tarafından tanınan Bensu Soral, aynı zamanda kendisi gibi oyuncu olan Hande Soral'ın da kardeşidir.

8/15

Bensu Soral hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isteyen vatandaşlar, 'Bensu Soral kimdir?' sorusuna yanıt arıyor. İşte, Bensu Soral hakkında merak edilen detaylar...

9/15

23 Mart 1991 tarihinde Bursa'da dünyaya gelmiştir. Bursa'da bulunan İnegöl Anadolu Lisesi'nde öğrenim gördü.

10/15

Ardından, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'de grafik üzerine eğitim görmeye başladı.

11/15

Ablası Hande Soral'ın da desteğiyle oyunculuğa başlayan Bensu Soral, İlk defa Yol Ayrımı dizisi ile televizyon ekranlarına çıktı. Aynı zamanda 2008'de vizyona giren Vicdan dizisinin oyuncu kadrosunda yer aldı.

12/15

Boynu Bükükler isimli gençlik komedisi dizisinde ana karakterlerin biri olan Miray'ı, 2015'te ise Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Aslı Metiner karakterini canlandırdı.

13/15

2016 yılında çekilmiş ve büyük reyting toplamış 'İçerde' adlı dizide Çetin Tekindor'un canlandırdığı "Kebapçı Celal"in avukatlığını yapan "Melek" karakterini canlandırmıştır ve bu rolle popülerlik kazanmıştır.

14/15

Bensu Soral

15/15