Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Beren Saat

"Hatırla Sevgili" televizyon dizisindeki Yasemin karakteriyle şöhret basamaklarını zorluyor. O "hayallerimin ve heyecanımın peşinden gidiyorum" diyor. Bir gün başarılı olamazsam, bırakıp başka bir iş yapabilirim diyecek kadar da özgüvenli.

1/17

Ünlüler dünyasında kendisini ençok korkutan şeyin hem ünlü olup hem ciddiye alınmamak ya da bir gün çok ünlü olup ertesi gün unutulmak olduğunu söylüyor.

2/17

Güzel oyuncu balık burcu ve had safhada duygusal olduğunu belirtiyor.

3/17

26 Şubat 1984 Ankara doğumlu... Başkent Üniversitesi'nde İşletme konusunda ihtisas yaparken Türkiye'nin Yıldızları adlı yarışma programına katıldı. Bu programla birlikte yıldızı parladı.

4/17

Beren Saat Türkiye'nin Yıldızları adlı yarışma programı ile adını duyurdu. "Aşkımızda Ölüm Var" dizisinde küçük bir rol.. "Aşka Sürgün" ve "Hatırla Sevgili" dizileri ile oyuncu kimliğini kanıtladı.

5/17

Alışveriş konusunda maymun iştahlı olduğunu ve o yılın trendlerine göre renkler, formlar, kumaşlar, boncuklar her neyse, o dönemin moda rüzgarlarından etkilendiğini belirtiyor güzel sanatçı.

6/17

Beren Saat, dizi bittikten sonra yeni bir sinema projesinde yer almayı düşünüyor.

7/17

TED kolejinde okurken iki sene üst üste müzikallerde deneyimi olmuş.

8/17

Çantasından hiç eksik etmedikleri: Makyaj malzemeleri, not aldığı küçük bir defter ve kalem ve vitaminleri.

9/17

Yemyeşil gözleri, duru teni, masumane güzelliği ve yetenekleriyle ekranlarda bir yıldız gibi parlayıverdi.

10/17

Beren Saat'in en sevdiği oyuncular:Mel Gibson, Julia Roberts, Filiz Akın, Haluk Bilginer, Haldun Dormen, Fatma Girik, Emre Altuğ.

11/17

Beren Saat Türkiye'nin Yıldızları adlı yarışma programı ile adını duyurdu. "Aşkımızda Ölüm Var" dizisinde küçük bir rol.. "Aşka Sürgün" ve "Hatırla Sevgili" dizileri ile oyuncu kimliğini kanıtladı.

12/17

Hobileri, dans etmek, resim yapmak, tenis oynamak, sinemaya gitmek.

13/17

Beren Saat Türkiye'nin Yıldızları adlı yarışma programı ile adını duyurdu.

14/17

Güzel oyuncu, Tv dizilerinin aranan yüzlerinden biri.

15/17

"Aşkımızda Ölüm Var" dizisinde küçük bir rol.. "Aşka Sürgün" ve "Hatırla Sevgili" dizileri ile oyuncu kimliğini kanıtladı....

16/17

Ali Poyrazoğlu sizin için; "Tiyatro yeteneği vardı ama kullanmadı, TV dizilerinde oynayarak para kazanmayı seçti, oysa kendine daha derin yatırımlar yapması gerekirdi" dedi. Bu konuda ne söyleyeceksiniz? Açıkçası yarışmadayken Ali hoca hakkımdaki fikirlerim başkaydı, şu an çok başka. Artık yarışma bitti ve dışarıdan baktığımda o zaman bizi çok doğru yönlendirdiğine ikna oldum. O yüzden ne diyorsa doğrudur.

17/17