Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Birbirinden garip alışkanlıkları olan ünlüler

Ekranlarda görmeye alışık olduğumuz ünlülerin sadece kamera önündeki hallerini biliyoruz. İşte özel hayatlarında "yok artık" dedirten alışkanlıkları olan ünlüler...

1/15

ACUN ILICALI: Televizyon dünyasının başarılı sunucusu Acun Ilıcalı tam bir playStation tutkunu. Ilıcalı, rakiplerini yendikten sonra çektiği videolarla sık sık gündeme geliyor.

2/15

ATA DEMİRER: Tam bir güvercin hastası olan Ata Demirer’in birbirinden farklı çok sayıda cins güvercinleri bulunuyor.

3/15

SEREN SERENGİL: Köpeklerine olan düşkünlüğüyle bilinen Seren Serengil, gittiği her yere götürdüğü köpeklerine sadece porselen tabakta servis yaptırıyor.

4/15

NECATİ ŞAŞMAZ: Adeta bir çay tutkunu olan ünlü oyuncu, günde içtiği çayın bazen 80 bardağa ulaştığını söylüyor.

5/15

KADİR İNANIR: Yeşilçam'ın usta oyuncusu Kadir İnanır, genel olarak sevilen hayvanların yanı sıra kurbağalara karşı büyük bir sevgi besliyor. Öyle ki evinin bir odasını sadece kurbağa figürlü objelere ayırıyor.

6/15

TEOMAN: Çocuk ruhunu asla kaybetmeyen ünlülerden olan Teoman’ın oldukça geniş bir çizgi roman koleksiyonu bulunuyor.

7/15

MUSTAFA SANDAL: Tarzıyla zaman zaman gündem olan başarılı şarkıcı Mustafa Sandal, yaptığı kombinleri takılarla tamamlamayı çok seviyor. En çok sevdiği aksesuar ise büyük bir koleksiyonunu yaptığı saat.

8/15

SEZEN AKSU: Sesi ve şarkılarıyla gönüllere taht kuran Sezen Aksu, misafirliğe gittiği evlere yün ve şişini de götürüyor.

9/15

ANGELINA JOLIE: Dünya yıldızı Angelina Jolie'e, 11 yaşındayken annesi hançer hediye ediyor. O yaştan itibaren bu hobi ile uğraşan yıldız, yıllar sonra bu alışılmadık hobisini ailesine de aşılıyor. Oğlu Maddox'un da çeşitli bıçak koleksiyonu bulunuyor.

10/15

KATY PERRY: Grammy ödüllerine ilk katıldığı zamanlarda Miley Cyrus ve Taylor Swift ile giyinme odasını paylaşan Perry, iki ünlü ismin de saçlarından bir tutam istemesi çok konuşulmuştu. Bu alışkanlığına devam eden başarılı şarkıcı, zaman içerisinde garip bir koleksiyona sahip oldu.

11/15

JOHNNY DEPP: Yıldız oyuncu Johnny Depp'in çoğu sınırlı üretim olan düzinelerce Barbie bebeği olduğu biliniyor.

12/15

JUSTIN BIEBER: 27 yaşındaki genç şarkıcı Justin Bieber, küçüklüğünden beri zeka küpü çözmeyi seviyor. Zamanla oldukça başarılı olan Bieber zaman zaman elinde yarım bir zeka küpüyle görülüyor.

13/15

BEYONCE: Amerikalı şarkıcı Beyonce’nin evinde 2 adet arı kovanı bulunuyor ve kendisi yaklaşık 80 bin tane arıya bakıyor. Dünya yıldızının bu hobiye alerjileri olan kızları için başladığı biliniyor.

14/15

EMİNEM: Ünlü rapçi Eminem, hiç ışık görmeyen tamamen karanlık bir yatak odasında uyumayı tercih ediyor. Bir otelde kalacağı zaman ise odanın tüm pencerelerinin tamamen karartılmasını istiyor.

15/15