Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Brad Pitt eski eşinden özür diledi

Ünlü oyuncu Brad Pitt aradan geçen bunca yıldan sonra aşk uğruna terk ettiği eski karısı Jennifer Aniston'u arayarak özür diledi...

1/15

Ünlü oyuncu Brad Pitt'ten şaşırtan bir hamle yaptı...

2/15

İkinci evliliği de biten Patt, bundan tam 12 yıl önce Angelina Jolie uğruna terk ettiği eski eşi Jennifer Aniston'u aradı ve...

3/15

In Touch Weekly'nin iddiasına göre Brad Pitt, Angelina Jolie uğruna terk ettiği eski eşi Jennifer Aniston'ı arayarak onu üzdüğü için özür diledi.

4/15

Derginin haberine göre kendilerine konuşan bir kaynak "Brad Pitt, çok üzdüğü eski eşi Jennifer Aniston'a kendisini affettirmek konusunda çok kararlı."

5/15

In Touch Weekly'nin ileri sürdüğüne göre aynı kaynak konuyla ilgili olarak şunları anlattı: "Bu; Brad ve Jennifer'ın yaptıkları en duygusal konuşmaydı. Jennifer da Pitt'in sözlerinden çok duygulandı. Aniston'ın yıllardır içinde sakladığı tüm üzüntüler, tüm duygular gün yüzüne çıktı. Jennifer hıçkırıklara boğuldu."

6/15

Aynı kaynak Brad Pitt'in eski eşi Jennifer Aniston'dan hem iyi bir eş olamadığı hem de Angelina Jolie uğruna onu terk ettiği için özür dilediğini de sözlerine ekledi.

7/15

Brad Pitt ve Jennifer Aniston 2000 ile 2005 yılları arasında evli kalmıştı.Pitt Mr and Mrs Smith (Bay ve Bayan Smith) filminin çekimleri sırasında Angelina Jolie'ye aşık olmuştu.

8/15

9/15

10/15

11/15

12/15

13/15

14/15