Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Burcu Özberk'in güzellik sırları

Son dönemin çok konuşulan isimleri arasında yer alan 31 yaşındaki ünlü oyuncu, büyük bir hayran kitlesine sahip. Filtresiz güzel olarak anılan Burcu Özberk'in Instagram paylaşımları...

1/20

'Aşk Mantık İntikam' dizisi ile tüm dikkatleri üzerine çekmeye başaran güzel oyuncu, ilk ekran deneyimini 2013 yılında 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde yaşadı.

2/20

'Güneşin Kızları' dizisinde ise başarılı bir performans sergileyerek yıldızı parladı.

3/20

Ardından birçok yapımcının dikkatini çeken Özberk, dizilerde başrol olarak boy gösterdi.

4/20

Sosyal medyayı etkin kullanan ünlüler arasında yer alan güzel oyuncu, 8 milyonu aşkın takipçisiyle sık sık fotoğraflarını paylaşıyor.

5/20

Güzelliği ile de çok konuşulan Burcu Özberk'in sırları da merak edilen konular arasında bulunuyor.

6/20

Konuya ilişkin olarak açıklamalarda bulunan yetenekli oyuncu, sağlıklı yaşam sırlarını ve beslenme tüyolarını anlattı.

7/20

Çok su içmeye ve sağlıklı beslenmeye özen gösteren Özberk, set ortamındaki çikolatalardan da kaçamadığı belirtti.

8/20

Beslenme alışkanlığı ile açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu, "Mutlaka kahvaltı yapmalıyım diyenlerden değilim. Çok acıkana kadar da badem, ceviz, hurma ile kahvaltıyı geçiştiriyorum.

9/20

Öğlen zeytinyağlı yemek yiyorum. Akşamları da beslenmeme açlık durumuma göre karar veriyorum. Sadece izinli olduğum günler abartılı bir kahvaltı hazırlıyoruz, waffledan sucuğa kadar her şey oluyor masada." ifadelerini kullandı.

10/20

Cilt bakım rutinleri ile de açıklamalar yapan Özberk, "Cilt temizliği en önemli adım ve nemlendiriciyle güneş koruyucu mutlaka kullanıyorum. İki-üç haftada bir cilt bakımına gidiyorum. Uzmanın yönlendirdiği, ihtiyacım olan ürünleri kullanıyorum."

11/20

Vazgeçemediği makyaj malzemeleri için de; gözaltı kapatıcısı, hafif allık ve parlatıcı kullandığını açıklayan başarılı oyuncu, elinden geldiğince abartılı makyajdan uzak durmaya çalıştığını belirtti.

12/20

13/20

14/20

15/20

16/20

17/20

18/20

19/20