Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Cenk Öztanık ile Ecem Kazancı'nın düğününe ünlü akını

Türkiye'nin önde gelen iş adamlarından Lütfi Öztanık ve eşi Mesude Öztanık'ın oğulları Cenk Öztanık, iş adamı Cemil Kazancı ve Ayşe Kazancı'nın kızları Ecem Kazancı ile hayatını birleştirdi.

1/12

Yaklaşık iki yıldır birlikte olan ikilinin düğün törenine; iş, sanat ve cemiyet hayatından 900 kişi katıldı. Aileler konukları kapıda karşılarken, tebrikleri kabul etti.

2/12

Beşiktaş Belediye Başkanı Tahir Doğaç'ın kıydığı nikahta, damadın şahiliğini Beşiktaş Kulübü Başkkanı Fikret Orman, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, iş adamı Mustafa Erdoğan ve Çilem Cevahiroğlu yaptı.

3/12

Gelinin şahitliğini ise gelinin yakın arkadaşı Derya Ayaydın, Emir Yunusoğlu, Zeynep Büyüktopçu ve Emir Yunusoğlu üstlendi.

4/12

Ebru Gündeş'in şarkılarıyla eğlendiler. Gecenin ilerleyen saatlerinde sahneye çıkan Murat Dalkılıç, düğüne katılan davetlileri söylediği hareketli şarkılarla eğlendirdi.

5/12

Düğün sonrası gazetecilerle ayak üstü sohbet eden Bensu Soral-Hakan Baş çifti, "Sevdiğimiz dostlarımızın düğünleri olduğu için balayımızı erteledik. Salı günü İbrahim ve Oğuzhan'ın galası var. Ona katılıp balayına Amerika'ya gideceğiz" dedi.

6/12

Aslıhan Doğan-Arda Turan

7/12

Nur Yerlitaş düğüne katılan ünlü isimlerdendi.

8/12

Işıl-Rüştü Reçber çifti

9/12

Deniz Seki ve sevgilisi

10/12

Seda Sayan düğüne oğlu ile katıldı.

11/12

Safiye-Faik çifti de düğüne katılanlar arasındaydı.

12/12