Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Çiçeği burnunda İdo ve Yasemin çifti

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna'nın oğlu İdo Tatlıses, uzun süredir aşk yaşadığı Yasemin Şefkatli ile ekim ayında dünyaevine girdi. İşte yeni evli çiftin Instagram paylaşımları...

1/15

Beş yıldır birlikte olan ikili, samimi açıklamalarda bulunarak tanışma hikayelerini anlattı.

2/15

İlişkileri ve evlilikleri çok merak edilen çiftten Yasemin Şefkatli, İdo ile tanışma hikayesi ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

3/15

“Beş yıl oldu biz tanışalı. İdo ile iki hafta boyunca bir mekanda karşılaşıyorduk. İdo da bir gün beni görüp, Instagram’ına bir fotoğraf koydu.

4/15

Üzerinde sarı bir tişört vardı, restoranın adını yazıp 'Sarışın kız beni bul' yazdı. Daha önceden İdo ile tanışmıyorduk.

5/15

Sonra sosyal medya hesabına baktım, galiba İdo’ya ilk mesajı da ben attım. Paylaşımını biraz komik bulmuştum, ama hoşuma da gitmişti.” dedi.

6/15

Görkemli bir düğünle evlenen çiftin en özel gecesinde Yasemin Şefkatli’nin dekolteli gelinliği ile altın kemeri konuşuldu.

7/15

450 bin TL’lik altın kemeri takan Şefkatli, kayınpederi İbrahim Tatlıses’in de yer aldığı kareyi sosyal medya hesabından paylaşarak, bir kez daha ses getirdi.

8/15

Şefkatli, düğünün ardından ilk olarak soyadını değiştirdi ve sosyal medya hesabına 'Tatlıses'i ekledi.

9/15

Çiçeği burnunda çift, sosyal medyayı en aktif kullanan ünlü isimlerin arasında yer alıyor.

10/15

Birbirleri ile olan fotoğraflarını sık sık paylaşan Şefkatli ve Tatlıses, hayranlarından yoğun ilgi görüyor.

11/15

İşte son zamanların gündemden düşmeyen çiftinin paylaşımları...

12/15

13/15

14/15