Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Deprem anında Bodrum'da olan ünlüler

Ege Bölgesi'nde hissedilen 6.3'lük depremin ardından Hadise ve ailesi geceyi de sokakta geçirdi.

1/10

Deprem sırasında Bodrum'da olan diğer ünlü isimler de korkularını ifade eden paylaşımlar yaptı: Berna Laçin: Saat:3.40 Deprem korkusundan Tontonla yatak odasına inemedik, kendimize kapı ağzına yer yatağı yaptık... Yer yatağını da pek severim de şu artçılar korkutmasa! Bakalım uyuyabilecek miyiz? Allah'a emanet artık

2/10

Seren Serengil: Korkunç bir sarsıntıydı havuz taşacak gibi oldu eve yeni gelmiştik ayakta zor durabiliyorduk panikte var tabii… Bahçede evden uzaklaşıp bitmesini bekledik. Köpeklerden biri eve saklanmıştı girdim onu çıkardım, bir daha da eve girmedik bahçede yattık. Arayan soran merak eden herkese teşekkürler iyiyiz ama çok korktuk.

3/10

Demet Akalın: Hala uyku yok! Sallandıkça sallanıyor eve giremiyoruz! Hira korkudan arabadan çıkamıyor! Allah’ım sen yardım et! Niyeyse birçok kişiyi de sildim! Böyle bir gece aramadılarsa varsın hiç olmasınlar! Değil 6.8, bence 10’du! Yere düşüp geri geldim. Bırak sallanmayı! Allah hepimizi korusun!

4/10

Yeliz Yeşilmen: Yeniden çok şiddetli oldu ve bahçedeyiz bitmiyor… 10 dakika bir oluyor.

5/10

Yeliz Yeşilmen: Site çocukları çözümü buldu .Uyumaya çalışıyor.

6/10

Yeşim Salkım: Bodrum çok sallandı çok hepimize geçmiş olsun Hale'n artçıları vuruyor

7/10

Ayşe Kucuroğlu: Sabahı yaptık. Bodruma ve hepimize geçmiş olsun. Anne olarak yasadığım ilk depremin bendeki şiddeti farklı oldu! Anne olmak..

8/10

Sinem Bayraktutar: Evlere giremiyoruz. Korkunç bir gece. Allah’ım bir daha yaşatmasın

9/10

Hande Acar: Korkunç bir gece geçirdik Hala dışardayız...Hangi çocuğumu taşıyacağımı bilemediğim, korkudan dizlerimin titrediği bitmek bilmeyen saniyeler, dakikalardı… Üçüncünde korkudan çaresizce ağlaması ve üstüne sabaha kadar bitmek bilmeyen artçılar. Allah'ım sen bizi, evlatlarımızı koru Yarabbim. Biz sana teslim, biz sana emanet.. Dua ile.. Yeni doğan güneş güzel bir gün getir bizlere

10/10