Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Dünya liderlerinin sahnelerin tozunu attırdığı anlar

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ABD Başkanı Barack Obama gibi dünya liderleri zaman zaman siyasi kişiliklerinin yanı sıra sanatsal becerileriyle de gündeme geliyor. Kimi zaman Rus lider Putin piyano çalıyor, kimi zaman Obama tango yapıyor…

1/11

ABD Başkanı Barack Obama, önceki günlerde Arjantin’in başkenti Buenos Aires’e yaptığı tarihi ziyaret sırasında Kirchner Kültür Merkezi’nde onuruna verilen yemeğin sonunda özel bir tango gösterisi yapan Mora Godoy’a eşlik etti.

2/11

Eski ABD Başkanı George W. Bush, 25 Nisan 2007 tarihinde dönemin First Lady’si Laura Bush ile birlikte, Dünya Sıtma Farkındalık Günü çerçevesinde başkent Washington’da yapılan bir etkinlikte.

3/11

ABD'de Demokratların başkan aday adaylarından Hillary Clinton 8 Eylül’de DJ Stephen ile birlikte The Ellen DeGeneres Show’a çıktığı sırada reklam arasında dans ediyor.

4/11

Eski ABD Başkanı Bill Clinton ve eşi Hillary Clinton, 1 Kasım 1992 yılında gerçekleştirilen bir seçim mitingi sırasında.

5/11

Eski Rusya Devlet Başkanı Boris Yeltsin, 24 Mayıs’taki Slav Alfabesi ve Kültürü Günü kutlamaları sırasında, Arhangelsk’teki halk kültürü müzesinde.

6/11

Eski Arjantin Devlet Başkanı Cristina Kirchner, 29 Temmuz 2014 tarihinde Caracas’ta düzenlenen Mercosur Zirvesi’nde dans ediyor. Venezüella lideri Nicolas Maduro ve Brazilya lideri Dilma Rousseff de Kirchner’a alkışlarıyla eşlik ediyor.

7/11

Bugünkü ABD Dışişleri Bakanı John Kerry, başkanlığa aday olduğu dönemde, Mart 2004’te seçim mitingi için Florida’dan Chicago’ya gidiyor.

8/11

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin 10 Aralık 2010 tarihinde St. Petersburg’da kanserli çocuklar yararına düzenlenen bir hayır konserinde piyano çalıyor.

9/11

Almanya Başbakanı Angela Merkel, 23 Ağustos 2009 tarihinde Berlin’deki başbakanlık bahçesinde gerçekleştirilen bir etkinlikte çocuklarla birlikte şarkı söylüyor.

10/11

Eski ABD Başkanı Bill Clinton, 3 Temmuz 1992 tarihinde Arsenio Hall Show isimli bir televizyon programında saksafon çalıyor.

11/11