Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Dünyanın en ilginç çifti: Sakallı kadın ve yengeç adam

Jessa Olmstead ve Grady Stiles oldukça ilginç bir çift. Birbirlerini bulma hikâyeleri, âşık olmaları fiziksel özellikleriyle herkesin gözleri onların üzerinde.

1/11

İkili, Los Angeles Venice Beach’te gerçekleşen Freakshow sırasında tanışmışlar ve birbirlerine âşık olup bir daha da hiç ayrılmamışlar.

2/11

39 yaşındaki ‘Yengeç Adam’ Grady Stiles; “Herkes için biri var. Olay sadece o kişiyi bulabildiğini fark edebilmek.” Diyor. Ona yengeç adam denilmesinin sebebi, ellerinin tüm insanlardan farklı olarak pençe şeklinde olması.

3/11

30 yaşındaki ‘Sakallı Kadın’ Jessa Olmstead ise, “Bu adam beni güldüren adam, biz en başından beri farklıyız.” Diyerek Grady’e olan aşkını bizlerle paylaşıyor.

4/11

Bu çift birbirini yıllardır tanıyor fakat aralarındaki aşk sadece birkaç ay önce katıldıkları şovda alevlenmiş. En sevdikleri şey birlikte film izlemek, suşi yemek ya da sadece birbirlerine sarılmaktan…

5/11

AMC tarafından düzenlenen “Freakshow” un bir bölümü sırasında tanışan ikili birbirleri için yaratıldıklarını fark etmekte geç kalmadıklarını söylüyor.

6/11

Bu şovu gerçekleştiren Todd Ray de bu ikilinin çok uyumlu olduğuna katılıyor. Birbirlerinin farklı özelliklerini tamamladıklarını belirten Ray şunları söylüyor: “İlk tanıştıkları günden beri aralarında meraklandırıcı bir kıvılcım vardı. İlk başta hoşlanma olarak başladı fakat ben Grady’i Florida’ya geri götürdüğüm zaman her şey daha da romantikleşmeye başladı. Resmi olarak adını bu ay koymaya karar verdiler ama bir süredir devam ediyordu aslında…”

7/11

Olmstead, Stiles’ın insanlar içinde ona davranışlarına âşık olduğunu ilk tanıştıklarında da Stiles’ın kendiyle gösteriş yapıyormuş gibi hissettirmesinin ne kadar hoşuna gittiğini söylüyor.

8/11

Stiles Nisan ayında Florida’dan Olmstead’in yanına California’ya taşınmayı düşünüyor. Birbirlerinden ayrı kalamadıkları aşikâr. Daha fazla geçirdikleri her vakit için kendini daha iyi hissettiğini söyleyen Stiles’ın daha önce yaşadıkları bu aşkın çok uzağında kalıyor.

9/11

Stiles karnavallarla çok küçükken tanışmış. “Yengeç Adam” Grady Stiles Jr.’ın oğlu olan 39 yaşındaki Stiles yaşadığı olaylar karşısında hiçbir zaman babasından yana olmamış. Babasının ırkçı ve şiddet yanlısı bir insan olduğunu söylüyor.

10/11

Yaşadıkları yüzünden karnavallardan uzak durmaya çalışan Stiles, Ray onunla “Freakshow” da yer alması için iletişime geçene kadar hiçbir şovda bulunmamış. Şimdilerde ise Stiles Venice Beach’teki Freakshow’da sevgilisi Olmstead ile çalışmayı düşünüyor. Olmstead ise bu aşkın onlara sevmeyi öğrettiğini bu yüzden ilişkilerinin çok güzel gittiğini söylüyor. Hatta aralarında daha evlilik konusu geçmemiş olmasına rağmen birlikte çocuk büyütme fikrinin kulağa hoş geldiğini itiraf ediyorlar.

11/11