Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Dünyanın en zengin 8 çocuğu

Zenginliğin bir sınırı yok, fakat bazı çocuklar küçük yaşlarında gerçekten çok şanslı doğmuş....

1/22

Kimisi gerçekten çalışmış çabalamış, kimisi de anne babası üzerinden bu hayatlara sahip olmuş, işte en zengin çocuklar...

2/22

1.Jaylen Bledsoe Girişimciliğin yaşa bakmadığının kanıtı olan Jaylen, bizlere çalışarak ve yeni fikirler üreterek nasıl zengin olunabileceğinin bir göstergesi.

3/22

13 yaşında kendi soyadıyla kurduğu teknoloji şirketini, 2 yılda 100 çalışanlı büyük bir şirkete dönüştürmeyi başarmış Jaylen. Bilgi Teknolojisi ve Grafik alanında çalışan bir şirketin sahibi olan Jaylen'da doğal olarak 3.5 milyon dolarlık bir servete sahip olmuş. Günümüzde yeni yatırımlar için araştırma yapıyor ve bir çok yerde konuşmalar yaparak yaşıtlarına örnek olmaya çalışıyor.

4/22

2.Rico Rodriguez Çocuk aktörlerden olan Rico Rodriguez Modern Family isimli TV programıyla iyice tanınmıştı.

5/22

ABC'nın bu programı ile aktörlük hayatına devam eden 1998 doğumlu Rico, toplamda 4 milyon dolarlık bir servetin sahibi.

6/22

Sahip olduğu yetenekleriyle Modern Family'nin yanında yeni filmlerde oynuyor ve bir çok farklı projeyle servert ini büyütüyor.

7/22

3.Jaden Smith Jaden Smith denince aklımıza ilk olarak Will Smith geliyo. Jaden Smith, Will Smith'in oğlu olmasıyla dünyaya zaten biraz şanslı gelmiş.

8/22

Bunun üzerine oyunculuk kariyerine girmesi ve müzik piyasasında bir şey yapmaya çalışmasında onun servetinin çoğalmasını sağlamış durumda.

9/22

1998 doğumu olan Jaden Smith'in, babasıyla oynadığını bazı filmlerden ve diğer alanlardan eldi ettiği servet yaklaşık 9 milyon dolar olarak bilinmekte.

10/22

4.Abigail Breslin Abigail Breslin neredeyse Hollywood’daki çoğu oyuncudan daha fazla filmde rol almıştır.

11/22

Oynadığı bir çok film ve reklam bu genç yaştaki kız için tam 12 milyon dolarlık bir servet demek.

12/22

Breslin, Oynadığı pek çok film ve dizide kazandığı parayı oyunculuk yaparak dahada büyütüyor.

13/22

5.Valentino Paloma Pinault Valentino Paloma Pinault'un annesi bir Hollywood yıldızı, babası da Gucci, Puma gibi dev markaların bağlı olduğu bir şirketin sahibi, kısaca milyarder.

14/22

Şimdi bu kızın bu listede ne işi var diye soracağınızı düşünmüyorum. Kısaca Valentino isimli bu kız anne ve babası tarafından zengin. Yaklaşık 12 milyon dolarının olduğu biliniyor.

15/22

6.Nick D’aloisio Nick, anne ve babası tarafından zengin olmayan ve girişimci bir kişiliğe sahip başarılı bir çocuk.

16/22

Aslında şimdilerde pek çocuk olduğu söylenemez, kendisi 1995 doğumlu bir genç. Nick'in 2012 yılında yaptığı bir uygulama, onu milyon dolarlık biri haline getirdi.

17/22

Nick'in yaptığı Summly isimli uygulama dünya çapında büyüyünce Yahoo tarafından 30 milyon dolara satın alındı. Kısaca bu dünyada anne baba parası olmadan da zengin olunabileceğinin bir göstergesi o.

18/22

7.Moulay Hassan Moulay Hassan ya da diğer adıyla Fas'ın Veliath Prensi Fas Kralı Muhammed Hassan'ın en büyük oğludur.

19/22

Kendisi henüz 13 yaşında olmasına rağmen 1 milyar doların üzerinde servete sahip. Babası öldükten sonra kral olacak Moulay Hassan devlet işlerinde elini öptürmeyi hiçte sevmiyor.

20/22

8.Prens George Alexander Louis Prens George Alexander Louis 2013 doğumlu bir bebek ve daha şimdiden 1 milyar dolardan fazla bir servete sahip durumda.

21/22

Bu servetin kaynağı ise babası Prens William. Tek çocuk olan Alexander Louis eğer ileride tahtın varisi olursa ise 5 milyar dolarlık mülkiyet hakkında sahip olabilecek.

22/22