Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Elektriksiz bir dünya: Revolution

YAPIMCI ABRAMS'TAN DİSTOPYA DENEMESİ Çok sağlam dizilerden sonra vasatı aşamayan projelere yapımcı kimliğiyle imzasını atan ve kendisini tekrar ettiği hissi veren J.J. Abrams, bu kez şansını distopya türünde deneyecek.

1/8

YÖNETMEN KOLTUĞUNDA FAVREAU Abrams'ın Supernatural ile kendisini kanıtlayan ve epey hayran edinen Eric Kripke ile birlikte ilk bölümünü kaleme aldığı Revolution'ı, Iron Man'in yönetmeni Jon Favreau yönetti.

2/8

ENERJİNİN OLMADIĞI BİR DÜNYADA YAŞAM SAVAŞI Dünya üzerindeki enerji kaynaklarının tükenmesinin ardından, hayatta kalmaya çalışan bir grup insanın mücadelesini anlatacak olan dizi, yeni enerji kaynaklarının arayışında, yaşam mücadelesi veren insanlara odaklanıyor.

3/8

SONBAHARDA NBC'DE Dizi, sonbaharda NBC kanalında gösterilmeye başlanacak. Henüz gösterim tarihi belli olmasa da ekrana geleceği gün ve saat belirlenmiş vaziyette. Revolution pazartesi günleri 22.00'de yayınlanacak.

4/8

UNDERCOVERS'TAN SONRA İKİNCİ ŞANS Abrams iki sene önce Undercovers adlı dizisini NBC için çektirmiş, ancak düşük reytinglerinden dolayı dizinin ömrü 10 bölümle sınırlı kalmıştı.

5/8

6/8

7/8