Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Erkekleri çekici kılan 8 özellik

Daha çekici bir erkek olmak ve kadınların ilgisini üzerinde toplamak isteyenlerin takip etmesi gereken 8 ipucu...

1/9

1- KİBAR OLUN Kadın veya erkek, yabancı kişilere karşı daima nazik olun. Örneğin; yağmurlu bir havada arabasında sorun olan bir kişiye yardım edin, arkanızdan gelenler varsa onlara geçmeleri için kapıyı tutun, "teşekkür ederim" veya "lütfen" demeyi asla ihmal etmeyin. Bu düşünceli davranışlar sizi kadınların gözünde çok daha seksi kılacaktır.

2/9

2- YÜKSEK SESLE KAHKAHALAR ATIN Aşırıya kaçmadan atılan kahkahaların kadınları etkilediğini herkes bilir. Yüksek sesle gülmek dikkat çeker ve sizi tanımayan biri için neşeli, mizah yeteneği kuvvetli ve eğlenceli bir görünüm sergilemenize vesile olur.

3/9

3- DUYGUSAL BAKIŞLAR ATIN Işıltılı gözler, ilk görüşte herkesi etkiler. Ama asıl önemli olan, özellikle de ilgisini istediğiniz kadına duygusal ve romantik bakmanızda yatıyor. Karşınızdaki kadına ona ilgi duyduğunuzu belli edecek nazik bakışlar atmayı unutmayın.

4/9

4- TUTKULU KONUŞUN Konuşulan konu sizin ilgi alanınıza girmese bile onun için önemli olan bir şeyin sizin için de önemli olduğunu belli edin. İlginizi çeken bir konuyu daha dikkatli dinleyin ve yorumlarınızla bu konu hakkında ne kadar tutkulu olduğunuzu gösterin. Sıkıcı bir konu olsa bile, kadınları mutlu etmek için tutkuyla dinleyip yorumlarda bulunun.

5/9

5- DÜŞÜNCELİ OLUN Onu önemsediğinizi hissettirin, yıl dönümlerini unutmak gibi basit hatalara düşmeyin, en önemlisi de sevdiğiniz kadını küçük sürprizlerle mutlu edin. Bir kadın, sevdiği erkekten her daim ilgi ister ve şımartılmayı bekler. Siz de, hiç tarzınız olmasa bile arada sırada minik sürprizler ve sevgi sözcükleri ile onu hoş tutun.

6/9

6- ARKASINDAN SARILIN Sevginizi belli etmek istiyorsanız, onu şaşırtmak için hiç beklemediği anda bunu ona gösterin. Ona yaklaşıp arkadan sarıldığınız da, kendini güvende ve sevilmiş hissedecektir. Sarılmayı sevmeyen var mıdır ki?

7/9

7- SADECE ONUNLA GÖZ TEMASI İÇİNDE OLUN Etrafta güzel ve dikkat çekici bir kadın olduğunda gözlerinizi kaçıran hareketler yapmayın. Mümkünse incelediğiniz şeyi onunla paylaşıp, anın keyfini beraber çıkarın. Etrafta güzel bir kadın gördüğünüzde gözlerinizi dikip bakmak yerine sadece sevdiğiniz kadının gözlerinin içine bakıp onu dinlerseniz, kendini mutlu ve eşsiz hissedecektir.

8/9

8-YEMEK KONUSUNDA YETENEKLİ OLDUĞUNUZU GÖSTERİN Yemekleri sadece ve sadece kadınlar hazırlar diye bir kural yok değil mi? Onu, bütün yemekleri kendinizin hazırladığı bir akşam yemeğine davet etmek iyi bir fikir olabilir. En sevdiği yemekleri veya sizin en iyi yapabildiğiniz yemeği hazırlayın, eşlik etmesi için de romantik bir masa kurun. Unutmayın, sevgiyle hazırlanmış basit bir makarna bile bir kadını baştan çıkarmaya yetebilir.

9/9