Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Erkekleri etkileme taktikleri

Bir erkeği etkilemenin pek çok yolu var ancak önemli olan sürekliliği sağlamak. Beğendiğiniz erkeği etkilemek için size birkaç sır verebiliriz.

1/20

İletişim sadece konuşmak değildir. Gözler de konuşur ama gözlerinizi dikip ona kendini gözetleniyormuş gibi hissettirmeyin.

2/20

Çevrenizdekilerle sohbet ederken, ara ara ona bakarak ilgilendiğinizi ve aklınızın onda olduğunu hissettirebilirsiniz.

3/20

Göz teması en önemli adımdır ve dikkat çekmenin en kolay yoludur.

4/20

Bedeninizin de ona doğru iletişim içinde olması gerekir. Kollarınızı birleştirmeyin, ellerinizi kenetlemeyin ve sırtınızı dönmeyin.

5/20

Onunla sohbet ederken vücudunuz ona doğru dönük olsun. Hatta sohbet sırasında yavaş ve nazikçe ufak bir kol dokunuşu iyi olabilir, abartmayın elbette

6/20

Gerçek bir sohbet yaratmak için kendinizi kasmayın, saklamayın ve sululuğa da kaçmadan konuşun. Sürekli “ben de” diyerek cevap vermek yerine, konuşmaya dahil olun ve ortamın uzun süre sessiz kalmasına izin vermeyin.

7/20

Onunla ilgili fikirlerinizi açıklamaktan çekinmeyin. Konuştuğunuz konu hakkında da fikirlerinizi dürüstçe söyleyin, aynı fikirde olmasanız bile… Dürüstlük iyidir.

8/20

Onun arkadaşlarıyla iyi geçinmek önemlidir ama kendinizi sevdirmek için fazla iyi davranmak ve çevrelerinde pervane olmak, hata olur.

9/20

Arkadaş ortamına dahil olmak için, içlerinden biriyle sohbete başlamak daha iyi bir taktiktir. Sonra gittikçe gruba daha fazla sokulursun ve zamanla aralarına karışırsın.

10/20

Onunla arkadaş olmayı deneyin ancak bunu günün her saati arayıp kanka moduna çevirmek hata olur, üstelik farkında olmadan gerçekten kankalık bölümüne terfi olabilirsiniz, aman dikkat!

11/20

Arada bir adım atıp geri çekilin ve onun size bir adım atmasına izin verin.

12/20

Onun arkadaşlarıyla flört etmek hatasına düşmeyin. Bu çok çirkin ve işe yaramaz bir taktiktir.

13/20

Ancak sizi arayanın onun bilmediği bir erkek olması ve konuşurken adını söylemeniz, daha büyük bir etki yaratabilir.

14/20

Kendinize güveninizi kaybetmeyin. Kendine güvenen kadın çekicidir.

15/20

Kendinize güven ile soğukluğu birbirine karıştırmayın.

16/20

Sohbet esnasında bütün geçmişinizi ortaya dökmek samimiyet değildir. Hayatınızla ilgili sırları kendinize saklayın.

17/20

Kaç erkek arkadaşınız olduğu, onlarla neden ayrıldığınız ancak sorulduğunda özet geçilecek bir konudur. Bütün detayları anlatmayın.

18/20

Herkes kendisini güldüren insanların aynında güvende ve rahat hisseder. Onu güldürecek samimi ve zeki espriler yapabilirsiniz.

19/20

Ancak güldürmek için yarım yamalak bildiğiniz fıkraları ve soğuk esprileri kullanmayın. Onu kaçırırsınız.

20/20