Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Futbolcuların komik anıları

Futbol dünyasında boy göstermiş futbolcu, teknik adam ve yöneticilerin birbirinden komik anılarını sizler için derledik..

1/21

Hagi: Frikik kullanacaktık. Suat ben vurayım dedi. Ben de 'sen topa dokun sonra kaleye git ve topu ağlardan çıkar' dedim. Aynısı oldu.

2/21

Profesyonel futbolcuların disiplinsiz hareketleri üzerine bir örnek veren Sergen: Mesela beni zamanında Bayern Münih istemişti. Adamlar bir araştırdı. Almadılar.

3/21

Faruk Özak; "Şota ve Arçil'i getirdik. Bunlar 6 ay önce bizde kiralık oynamışlar ve çok gol atmışlardı. Biz de düşünmeden aldık. Ama kötü oynuyorlardı. Artık 4. maça geldik. Biz önde oturuyoruz. Arkadan biri bağırıyor. 'Ha bu yönetim ne kadar geri zekalıdır. Aynı adamdan iki tane almış' diye."

4/21

Fenerbahçe’nin Sivasspor yenilgisi sonrası. Sergen: Aykut Kocaman'ı bisikletime bir tur bindirmem; adama Fenerbahçe’yi emanet etmişler.

5/21

Spiker: Hükümet yetkililerinin futbolla ilgili olması konusunda ne düşünüyorsunuz? Amokachi: Çok normal, ikimiz de trübünlere oynuyoruz.

6/21

Muhabir: Sergen 10-12 yaş arasındaki çocuklar İddaa oynuyor, ne diyeceksin? Sergen: Almanya’dan uzak dursunlar, çok sürpriz oluyor.

7/21

Zlatan Ibrahimovic: Zamanında Arsene Wenger bana Arsenal ile deneme antrenmanına çıkmamı teklif etti. Reddettim. Çünkü Zlatan denenmez!"

8/21

Yılmaz Vural: Kayserispor resmen bize tecavüz etti. Kolay goller yedik, karşılık verdik ama yeterli olmadı.

9/21

Beşiktaş frikik kazanır, topun başına Ahmet Dursun ve Sergen gelir… Ahmet: Ne yapacağız abi? Sergen: Ne yapacağımızı mı var Ahmet, sen çekileceksin ben vuracağım.

10/21

Şenol Güneş'ten taraftara: Demek ki maçın seyircili olduğunu bilmiyorlardı. Haber veririz bundan sonra. Gelmeyenlerin de canı sağ olsun.

11/21

Ersan Martin'in Trabzon anısı...

12/21

Ibrahimovic: Ronaldo şanslı adam. Her seferinde en önden bilet bularak, Messi’nin ödülü alışını izliyor.

13/21

Ankaragücü maçının ardından... Muhabir: Sergen bugün performansın iyi değildi ne diyeceksin? Sergen: O zaman haftaya yerime oynarsın derim.

14/21

Şota: Muhabir: Attığın en güzel goller hangileri? Şota: Oğlum ve kızım.

15/21

Sergen’in gol attığı bir maç sonrası... Muhabir: Sergen hiç bir golünü kız arkadaşına hediye ettiğin oldu mu? Sergen: Aynı golü iki kıza hediye ettiğim bile oldu.

16/21

Emre Belözoğlu: Ben yanlış bir şeyler söylüyorsam, insanlar beni yanlış anlamasın.

17/21

Gökhan Keskin; Sergen 17 yaşında Beşiktaş'a ilk geldiğinde yanıma verip, 'Bu çocuğa dikkat et at yarışı oynuyor' dediler. Aradan 2 hafta geçti bir baktım, ben, Metin Tekin ve Sergen birlikte at yarışı kuponu dolduruyoruz."

18/21

Isco: "Köpeğimin adı Messi. Çünkü Messi Dünya'nın en iyisi, dolayısıyla köpeğim de Dünya'nın en iyi köpeği."

19/21

Fikret Orman: "Niang gündemimizde hiç yoktu. Devre arasında 'Türkiye'yi istiyorum' diye twit attı ve uygun olduğu için alındı."

20/21

Souleymane Youla; Beşiktaş'ta oynarken bir yemekte sütlaç vardı. Ali Tandoğan'a 'Bu ne?' diye sordum. O da 'Milklaş' dedi."

21/21