Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Genco Ecer: İrem'e aşık değildim

İrem Derici'nin bir haftalık aşkı Genco Ecer, ayrılık nedenini açıkladı.

1/12

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programına adı İrem Derici ile anılan Genco Ecer konuk oldu. Ecer, reklam ilişkisi sözlerine açıklık getirdi.

2/12

"İrem’le yaşadığımız tabi ki aşk değil. Ne İrem bana âşıktı ne de ben İrem’e…

3/12

Bizim ortak noktamız müzikti o bizi bir araya getirdi. Arkadaş ortamında tanıştık. Bir şeyler hissedildi başladık, biraz denedik olmadı ayrıldık.

4/12

Herkesin başına gelebilecek bir durum. Bizim birlikteliğimiz de bir hafta sürdü. Ayrılmamızın belli başlı bir nedeni yok denedik olmadı.

5/12

Bilmiyorum o birini unutmak için mi yaptı ama bende öyle bir durum yoktu.Bizim en büyük yanlışımız daha yolun başında tanışma aşamasında ortaya çıkmamız oldu. Bizim kameralara el ele çıkma fikrimiz İrem’indi.

6/12

O daha hissettiklerini dolu dolu yaşan biri… Ben kameralar karşısında İrem’in yanında çok yeni bir insanım, alışık değilim.

7/12

Aramızda ufak bir pürüz vardı. Ben de instagram’dan takip etmeyi bıraktım. Benden birkaç sonra o da beni takipten çıkardı.

8/12

Bizim İrem’le öyle çok kötü bir ayrılığımız olmadı. Arasam açar konuşuruz. Aramızda problem yok şu an.

9/12

İrem çok doğal, enerjisi çok yüksek biri, bir şekilde insana değerli hissettiriyor. Beni o yanı çekti. Beni rahatsız edici herhangi bir konuşması olmadı.

10/12

Ben İrem’in ağzından kötü bir söz duymadım, bir hafta on gün boyunca yanımda lady gibiydi.

11/12

Ama birlikteliğimiz çok kısa sürdü.Benim reklam için İrem’le birlikte olduğumu söylediler bu durum beni rahatsız etti. Ben bugün bunları düzeltmek için konuştum."

12/12