Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Gökhan Gönül: İnşallah Beşiktaş'a gol atarım

Fenerbahçe'nin yeni transferi Gökhan Gönül, basın toplantısında merak edilenleri yanıtladı.

1/8

Hiçbir zaman Fenerbahçe hakkında olumsuz konuşmadığını hatırlatan Gökhan, Fenerbahçe TV'ye açıklama yapmıştım. Ayrılmamla ilgili konuşanların şu an gündem olduğunu düşündük. Bu konular, daha sonra çok da derinlere girmeden konuşulabilir. Bugünkü pozitif havayı bozmak istemiyorum.

2/8

Zamanı geldiğinde belki bir programda ya da röportajda merak edilenleri konuşuruz. Yaşadığım birçok şey oldu ama hiçbir zaman Fenerbahçe aleyhine konuşmadım. O dönemde Fenerbahçe'nin internet sitesinde bir açıklama yapılmıştı ve 'Kol kırılır yen içinde kalır' denilmişti. Kol kırıldı ve yen içinde kalmalı." dedi.

3/8

Gökhan Gönül yaşlı takım kuruldu eleştirilerine de cevap verdi. Tecrübeli futbolcu, "Genç kardeşlerim yanlış anlamasın, 24 yaşında bir kardeşim sahada oynadığında yaş ortalaması küçükse, 4 puan vermiyorlar. Yaş ortalaması değil önemli olan performans. Emre Belözoğlu gerçeği var; 38 yaşında sahadaydı. Hala 'Devam edecek mi?' deniyor. Bekleyip göreceğiz." ifadelerini kullandı.

4/8

"İNŞALLAH BEŞİKTAŞ'A GOL ATARIM" - Fenerbahçe'ye gol attığında sevinmediğinin hatırlatılması üzerine konuşan Gökhan, "Allah inşallah Beşiktaş'a gol değil goller atmamı nasip eder. Ancak saygıda kusur etmem. Onlar bana zor zamanında yardımcı oldu. Allah, onlardan razı olsun." şeklinde konuştu.

5/8

"BEŞİKTAŞLILAR YANLIŞ ANLAMASIN" - Eşinin geçtiğimiz günlerde paylaştığı gönderi hakkında da görüş bildiren deneyimli futbolcu, "Eşim aşırı derecede Fenerbahçeli. Normal Fenerli yok, herkes hasta Fenerli. Beşiktaş maçlarına da geldiği çok oldu. Dün de 'Su akar yolunu bulur' yazmış. Beşiktaşlılar yanlış anlamasın, bu bir atasözü. Ben formasını giydiğim camialara karşı boyunlarına yere eğecek bir yanlışım olmadı.

6/8

Eşim orada biraz duygusal davranıyor ama Beşiktaş'la alakalı bir paylaşım değil. Yanlış algı oluşmasın. Su akar yolunu bulur lafının TDK'yı açıp anlamına bakabilirler." dedi.

7/8

"KAPTANLIK ÖNEMLİ DEĞİL" - Gökhan ayrıca yeni sezonda kaptan olup olmayacağı yönündeki soruya da "Kaptanlık önemli değil, bu formayı sadece giymem bile bana yeter. Bu formayı tekrar giyiyor olabilmek benim adıma çok sevindirici. Tarifini yapmak imkansız. Kusura bakmayın kaptanlık konusuyla ilgili çok fazla konuşamayacağım." diyerek cevap verdi.

8/8